Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Цукерки » Твердий шоколад без варіння

Твердий шоколад без варіння

Варіння шоколаду досить трудомісткий процес, але його можна приготувати і, не розтоплюючи кокосовий жир з какао. Робиться це дуже легко і просто і витрат часу на цей твір мистецтв йде в 2 рази менше, а смак залишається такий же насичений і приємний, як у звичайного шоколаду. Готуємо смачні солодощі для улюблених людей – твердий шоколад без варіння!

Інгредієнти для приготування твердого шоколаду без варіння:

 1. Фініки без кісточок сушені – 10 штук
 2. Порошок какао гіркий – 2 – 3 столові ложки
 3. Олія кокосова – 100 – 150 грам
 4. Стружка кокосова – 50 грам
 5. Медаль чищений і смажений – 100 грам або за смаком
 6. Горіх волоський, чищений і смажений – 100 грам
 7. Цукор – 6 столових ложок або за смаком

Інвентар:

 1. Блендер
 2. Столова ложка
 3. Обробна дошка
 4. Стіл
 5. Ножа
 6. Скалка
 7. Деко
 8. Пергаментний папір
 9. Поліетиленова плівка
 10. Морозильна камера або холодильник
 11. Поліетиленовий пакет

Приготування твердого шоколаду без варіння.

Крок 1: подрібнюємо кокосовий жир і фініки

блендер з кокосовим маслом

У чисту чашу блендера укладіть кокосовий жир, фініки і подрібніть їх на великій швидкості в однорідну масу протягом 4 – 5 хвилин. Змішуйте ретельно так, щоб масло початок прилипати до рук.


Крок 2: додаємо інші інгредієнти

збита маса з цукром

За допомогою столової ложки перекладіть масу в глибоку миску і додайте потрібну кількість какао порошку і цукру. Отриману шоколадну масу замішайте рукою до повного розчинення цукру.

мигдаль і цукор шоколад

Потім, кокосову стружку, волоські горіхи і мигдаль по черзі викладіть на обробну дошку, подрібніть за допомогою ножа дрібними довільними шматочками і додайте в шоколадну масу. Вимісіть сухий шоколад до однорідної маси так, щоб горіхи і стружка добре змішалися з іншими інгредієнтами.


Крок 3: розкачуємо шоколад

шоколадна маса

Сформуйте з отриманої суміші невеликий цеглинка довільної форми і укладіть на обробний стіл.

шоколад

Розкачайте шоколадне тісто з допомогою качалки, спочатку з боку в бік, потім зверху вниз, для того, щоб зберегти прямокутну форму.

твердий шоколад з коксового масла

Якщо краї залишаться не рівними підрівняйте їх качалкою. Коли ви закінчите, у вас повинен вийти прямокутник з приблизно довжиною до 30 – 35 сантиметрів, шириною до 15 сантиметрів і товщиною 1,5 – 2 сантиметри або товщі, все залежить від вашого бажання.


Крок 4: нарізаємо і заморожуємо шоколад

твердий шоколад в домашніх умовах

Шоколадну масу наріжте гострим ножем на 16 шматочків. Для початку наріжте шоколадний пласт смугами поперек.

нарізаний шоколад

Потім розріжте пласт вздовж, у вас повинні вийти невеликі прямокутні шматочки. Укладіть їх на деко, застелене пергаментним папером, і накрийте шоколад поліетиленовою плівкою. Поставте деко в морозильну камеру або холодильник і дайте шоколаду затвердіти протягом 1,5 – 2 годин. Зберігайте шоколад в чистому поліетиленовому пакеті в морозильній камері.


Крок 5: подаємо твердий шоколад без варіння

шоколад без варіння

Твердий шоколад без варіння подається холодним у вигляді десерту. Перевага цього шоколаду в тому, що для його приготування не потрібно витрачати багато часу, а смак у нього не нічим не відрізняється від звичайного шоколаду з горіхами. Ароматна солодкість для улюблених людей, сім'ї, друзів і маленьких ласунів за 20 хвилин, плюс 1,5 – 2 години на заморожування і вперед дегустувати!

Приємного апетиту!


Поради:

− В цей вид шоколаду ви можете класти будь-які нравящиеся вам горіхи.

− Замість цукру можна використовувати підсолоджувачі, будь-якого виду, а для людей хворих на цукровий диабетам можна класти сахарин.

− Якщо кокосове масло занадто тверде, розтопіть його трохи в каструльці на слабкому вогні, але контролюйте процес танення, так як не бажано, щоб масло кипіло. Після цього остудіть масло до кімнатної температури і влийте його в чашу блендера.

− Замість кокосової стружки можна класти дрібно подрібнені сухофрукти або цедру зі свіжого апельсина і лимона. Також можна ароматизувати шоколад корицею або ваніллю.

− Нарізка шоколаду не принципова поки він теплий і добре формується, можете виліпити з нього фігурки для торта або надати шоколаду будь-яку нравящуюся вам форму.