Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити «черв'яків» з желатину?
Пам'ятаєте, як в дитинстві ми всі любили желатинові цукерки, за формою нагадують черв'яків? Навіть розуміючи, що вони дуже шкідливі, батьки купували нам їх десятками. Пропонуємо приготувати схожу солодкість в домашніх умовах і з мінімальною шкодою для шлунка.


Інгредієнти: Для цього вам буде потрібно напівфабрикат у пакетиках для приготування желе, трохи води і широкі трубочки для коктейлів.

Приготування: Розвести порошок для приготування желе в гарячій воді і добре перемішати до повного розчинення. Кількість води візьміть в 1,5 рази менше, ніж вказано на упаковці. Потім остудіть. Соломинки розріжте навпіл і встановіть їх у склянку таким чином, щоб вони були щільно притиснуті до дна і один до одного. Залийте підготовлену суміш в соломинки і приберіть в холодильник не менше ніж на 8 годин.

Коли желатин застигне, потримайте під гарячою проточною водою соломинки кілька секунд, а потім за допомогою пальців видавіть «черв'ячків» із соломинки. Викладіть солодкість на вощений папір (водостійка) і приберіть в холодильник ще на 2-3 години.