Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як спекти сирне печиво?
Це печиво готується дуже і дуже просто, та й склад такої солодкої випічки такий, що простіше нікуди, але зате вже готове ласощі виходить настільки смачним, що прямо тане в роті, ну а особливо таке сирне печиво сподобається дітям, ну і до того ж воно буде для них корисним.

Щоб приготувати вдома сирне печиво з пропонованого в даній статті рецепту вам будуть потрібні такі продукти: приблизно 200 грамів сиру (бажано вибирати сир пожирніше), 150 грамів вершкового масла, близько 100 грамів цукрового піску (в залежності від бажаної солодкості готової випічки), ну і 250 грамів пшеничного борошна вищого сорту.


Вершкове масло потрібно дістати з холодильника і відразу ж, ще охолодженим змішати і розтерти до однорідного стану з сиром і цукровим піском. Далі до отриманої суміші слід потроху додати борошно і замісити тісто.
Готове тісто необхідно скачати в кулю, обернути харчовою плівкою і поставити в холодильник щонайменше години на два (а краще на більш тривалий термін).
Охолоджене тісто тонко розкачати, вирізати з нього окремі печива, які в свою чергу потрібно викласти на застелений пергаментом деко і випікати близько 10-15 хвилин в розігрітій до 200 градусів духовці.
Вже готове печиво можна прикрасити по своєму бажанню.