Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити сливово-шоколадний джем?
У такій чудово смачною заготівлі на зиму дивним чином поєднується смак стиглих слив і чорного шоколаду, що робить цей джем не тільки оригінальним і незвичайним, але ще і вельми корисним ласощами - у пропонованій в даній статті солодощі чудово поєднуються корисні властивості обох основних інгредієнтів.
Ну а крім усього перерахованого, такий цікавий десерт здатний також здивувати своїм незвичайним смаком всіх тих, кому пощастить спробувати джем!

Ну а для того, щоб приготувати таку незвичайну заготівлю на зиму, як сливово-шоколадний джем вам будуть потрібні такі складники: приблизно один кілограм стиглих солодких слив, 700 грамів цукрового піску, ну і також одна стограмова плитка чорного шоколаду (не менш 70-відсотковим вмістом какао).


Сливи необхідно ретельно вимити і звільнити від кісточок, після чого пропустити фрукти через м'ясорубку або подрібнити до пюреобразного стану за допомогою блендера. Чорний шоколад треба поламати на невеликі шматочки.
Далі пюре із слив слід викласти в підходящу каструлю з товстим дном і поставити на вогонь, а коли фруктова маса почне кипіти, в неї потрібно буде додати цукор і продовжувати готувати до його повного розчинення. Після цього вогонь потрібно зменшити і варити джем ще близько 15 хвилин, а потім додати шоколад і перемішувати масу до тих пір, поки вона не стане однорідною.
Готовий джем слід розкласти в стерилізовані банки і закатати.