Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати десерт з мандарин і білого шоколаду?
Дуже смачний десерт можна приготувати, маючи в наявності плиточку білого шоколаду і пару мандарин. Готувати десерт не складно, перед подачею його бажано охолодити деякий час в холодильнику. Десерт святковий і дуже красивий.


Інгредієнти: мандарини свіжі, очищені від шкірки і звільнені від білих сполучних плівок, плитка білого шоколаду, йогурт натуральний, вершки свіжі і буквально одна плитка чорного шоколаду.

Приготування: плитку білого шоколаду треба поламати шматочками, в мисочку скласти, розм'якшити його в мікрохвильовці. В цю тягучу масу йогурт, додаємо вершки, ретельно розмішуємо до отримання однорідної маси.

Келихи десертні (можна так само бокали для Мартіні взяти) наповнюємо двома ложками постигла масою з білого шоколаду і вершків з йогуртом, зверху очищені часточки мандарина кладемо. Потім знову пару ложечок білої солодкої маси і мандарини. Так до верху шари викладаємо стружкою і чорного шоколаду присипаємо. Ставимо В холодильник келихи, через пів години можна подавати і насолоджуватися найтоншим смаком десерту.

Приємного!