Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати домашній плавлений сир?
Виявляється навіть плавлений сир можна приготувати у себе на кухні і для цього будуть потрібні самі звичайні, наявні в холодильнику кожного продукти. Нічого складного, головне чітко слідувати рецептурою.

буде Потрібно один літр базарного молока і одне кіло сиру. Стосовно другого інгредієнта: сир бажано брати не жирний і досить сухий. Магазинний знежирений (розсипчастий) ідеально підходить. Отже, молочко вливаємо в каструльку, до кипіння його доводимо і всипаємо сюди ж в каструлю сир, вогонь максимально зменшуючи. Треба постійно помішувати, не відходити від каструлі і так варити сир в молоці рівно п'ять хвилин.

Після цього вогонь вимикаємо, в кілька шарів марлі перекладаємо масу, зайва сироватка стече, в марлі ж залишиться чистий сирок. Але це ще не сир.

Отриманий сирок знову перекладаємо в каструлю, два яйця, 90 грам олії додаємо і на кінчику ножа соди. Перемішуємо і варимо масу ще рівно п'ять хвилин, при цьому методично перемішуючи масу. Все, сир плавлений готовий, в гарячу масу можна додати спеції, дрібно нарізані ковбаску, цибуля, зелень. Після закінчення п'яти хвилин гарячий сир в глибоке блюдо перекладаємо, зверху організовуємо прес і ставимо в холодильник. Прес через добу знімаємо і сир нарізаємо часточками.

Приємного!