Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати салат з грейпфрутом і манго?
В цьому салаті міститься багато вітамінів, таких корисних і необхідних для нашого організму у весняний час. По мимо того, що цей салат вітамінний, він ще і низькокалорійний. Заправляється йогуртом. Ось рецепт:


Нам знадобиться: один грейпфрут, дві жмені гранатових зерен, йогурт натуральний, два свіжих помідора і два невеликих плоду манго.

Помідори миємо й нарізаємо їх середніми за розміром кубиками. Манго необхідно ретельно промити, розрізати кожен плід навпіл і вийняти кістку. Потім м'якоть нарізаємо кубиками, такими ж за розміром, що і помідор. Шкірку з манго можна зчистити, можна і не зчищати, як вам більше подобається.

Тепер грейпфрут. З ним доведеться повозитися, тому що необхідно не тільки зняти гірку шкірку, але і видалити всі наявні білясті плівочки. Якщо їх не видалити з кожної часточки, салат буде гірчити. Очищені часточки грейпфрута необхідно нарізати так само кубиками.

Всі інгредієнти змішуємо + додаємо йогурт. З йогуртом головне не переборщити, щоб шматочки фруктів не плавали в ньому. Посипаємо салат гранатовими зернами і розкладаємо по тарілочках.

Приємного апетиту!