Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати стегенця в шубці з чіпсів?
Оригінальне блюдо можна приготувати з курячих стегенець, завдяки чипсовой картопляної шубці, стегенця стають соковитими і ароматними.

Інгредієнти:


Стегенця - чотири штуки;
Каррі, перець мелений, сіль;
Яйце куряче - одна штука;
Чіпси картопляні;
Сир твердий.

Процес виготовлення стегенець в шубці з чіпсів:

Необхідно для початку підготувати стегенця для приготування страви. Для цієї страви краще брати стегенця побільше, їх треба помити, а потім зняти шкірку. Шкурочку від стегенець не слід викидати, з неї можна приготувати чудові фаршировані стегенця, тому краще прибрати в морозильник. Отже, наші стегенця підготовлені і шкірочки з них зняті. Після цього потрібно підготувати шубку з чіпсів. Для цього чіпси будь картопляні подрібнюють руками або скалочкой. До цієї маси додаємо дрібненько натертий твердий сир, розмішуємо і отримуємо основу для шубки. Тепер потрібно розбити яйце і додати до нього сіль і різні за смаком спеції, все добре розмішати виделкою.

Починаємо формувати наші стегенця. Для цього стегенце занурюємо в яєчко, а потім в основу для шубки. І викладаємо на деко. Після цього прибираємо в гарячий духовий шафа, температур а якого - двісті градусів. Приємного апетиту.