Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати яловиче філе?
Чудове блюдо можна приготувати з яловичої вирізки. М'ясо, приготоване за даним рецептом дуже соковите і м'яке. Як же приготувати яловиче філе?

Необхідно:

Філе яловичини - приблизно один кілограм;

Для обмазки м'яса необхідно: Змішати рослинне масло - три або чотири десертних ложки коньяком, в кількості двох або трьох ложок, додати мелений перчик.


Для цієї страви підійде гарна і свіжа яловича вирізка. З неї необхідно прибрати всі плівочки. Промити і трохи просушити. Після цього м'ясо обмазати з усіх боків обмазкою і дати настоятися хвилин тридцять. Далі треба ще раз промазати обмазкою і викласти на решеточку, яку попередньо змастили маслом. Під решеточку обов'язково поставте мисочку з водою і приберіть в розігріту духову шафу. Температура печі повинна бути приблизно двісті двадцять п'ять - двісті п'ятдесят. Під час випікання м'ясо періодично перевертати. Випікати м'ясо приблизно тридцять - сорок хвилин.

Приблизно за п'ятнадцять хвилин м'ясо необхідно з усіх бочков присипати сіллю і трохи згодом, знову промазати обмазкою, приготовленої з масла і коньяку. Після готовності м'яса, духовку вимкнути, а дверцята відкрити і дати полежати мяску ще хвилин десять. Після цього м'ясо викласти на блюдо, порізати на шматочки і прикрасити зеленню. Приємного апетиту.