Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати квашену капусту в качанах?
Квасити капусту можна не тільки шинковану, але й цілими качанами. Така капуста виходить дуже соковитий і має чудовий смак. З такої капусти можна готувати голубці, робити салати, тушкувати і багато іншого. Як же заквасити капусту в качанах?

Для приготування квашеної цілісної капустки потрібно взяти невеликі качанчики розміром приблизно від семисот до одного кілограма. Якщо у вас капусточка більш велика, то доцільно розрізати на кілька частин, так вона швидше просолится. Необхідно підготувати тару, в якій буде кваситься капустка. На дно її укласти листочки капустки, потім розкласти качани щільно один до одного.

Поверх качанчиків знову розкласти капустяні листочки, потім кладуть дерев'яний круг з вантажем і заливають розсолом, який готується з розрахунку: на десять літрів води беруть вісімсот або дев'ятсот грамів солі. Рівень розсолу повинен бути більше приблизно на два - чотири сантиметри, ніж сам рівень капустки.

Кілька днів капуста стоїть в теплому місці, а потім її переносять у прохолодне приміщення. Таким чином, вдячна капустка гордо красуватися на вашому новорічному столі, але станеться це лише за умови чіткого дотримання всіх пунктів, які ви вже встигли прочитати.