Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати дуже швидко малосольну горбушу?
Мало знайдеш людей, які байдужі до солоної червоної риби. Проте в магазинах вона досить дорога, тому солити її можна і в домашніх умовах. Для цього потрібно лише придбати свіжоморожену червону рибу, наприклад, горбушу і приготувати за пропонованим рецептом. Всі хто не пробував рибу по цьому рецепту завжди залишалися дуже задоволеними. Така риба готується швидко і виходить дуже ніжною і смачною.

Інгредієнти: філе горбуші, сіль крупна не йодована, вода, олія рослинна не ароматне.

Процес приготування:

Нам знадобитися шматок філе горбуші. Для цього треба горбушу очистити від кісток і шкіри і поділити на філе. Можна вже придбати відразу оброблену на філе горбушу. Хоч горбуша вважається і сухуватою рибою, але за цим рецептом вона виходить ніжна і соковита. Морозиво філе риби треба порізати на передбачувані шматочки.
У прокип'ячену холодну воду треба додати сіль, щоб вийшов крутий сольовий розчин, в якому опущений і очищений картопля має спливти. Риба повинна полежати в такому розчині близько десяти хвилин. Після цього її треба дістати і просушити. Взяти судочок і скласти в неї рибу і залити олією. Прибрати на холод на сорок хвилин, риба готова.

Приємного апетиту!