Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль "льодяник"

Коктейль "льодяник" – це м'який алкогольний напій, який підніме настрій в будь-який святковий і буденний день! Такий Коктейль доречно приготувати на Новорічні свята, так як він не тільки охолоджує завдяки м'яті, яка входить до складу спиртного, але і зовні нагадує веселі Різдвяні вечори в колі близьких людей і галасливій компанії.

Інгредієнти для приготування Коктейлю льодяник:

 1. Лід в кубиках – 5 штук
 2. Горілка – 75 мл
 3. Вершки 20-25% жирності – 10 мл
 4. Лікер Creme de menthe (Крем де Мент) – 30 мл
 5. Шнапс м'ятний – 15 мл
 6. Сироп Гренадін – 5 мл
 7. М'ятна цукерка – 1 штука

Інвентар для приготування Коктейлю льодяник:

 1. Мірний стакан
 2. Шейкер
 3. Блендер
 4. Ситечко або стрейнер
 5. Чайна або коктейльна ложка
 6. Коктейльний келих

Приготування Коктейлю льодяник.

Крок 1: готуємо лід

подрібнюємо лід

Викладаємо кубики льоду в блендер і подрібнюємо 1-2 швидкості на невеликі шматочки. І після – перекладаємо інгредієнт в шейкер.


Крок 2: Готуємо Коктейль льодяник

наливаємо у келих Гренадін

Увага: користуємося мірним стаканом, щоб всі компоненти були правильних пропорцій, інакше напій може вийти іншого смаку і з великою кількістю градусів. Отже, першим ділом вливаємо в келих сироп Гренадін.

збовтуємо всі інгредієнти коктейлю в шейкері
Потім шейкер з подрібненим льодом вливаємо горілку, м'ятний кремовий лікер, шнапс і вершки. Закриваємо інвентар кришкою і руками добре перемішуємо всі компоненти протягом 2-3 хвилин.

переливаємо коктейль через ситечко

Переливаємо нашу суміш в келих, користуючись при цьому ситечком або стрейнером. Якщо у вас немає маленького ситечка або спеціального барного приладу – стрейнера, не турбуйтеся. Головне, щоб в келих не потрапили шматочки льоду. Тому якщо під рукою є звичайне сито з дрібною сіткою, можна скористатися і їм головне - притримувати склянку рукою, щоб він не впав. І останнє - акуратно все перемішуємо чайній або коктейльної ложечкою. Коктейль льодяник готовий!


Крок 3: подаємо Коктейль льодяник

Коктейль льодяник

Перед подачею напою прикрашаємо келих м'ятної цукеркою, але не звичайної. На сьогоднішній день в супермаркетах і спеціалізованих магазинах кондитерських виробів є великий вибір цукерок. Тому намагайтеся вибрати такий солодкий компонент, щоб він красиво прикрашав ваші келихи з Коктейлем і був довгого розміру і спірального зовнішнього вигляду. Упевнена, цей напій не тільки порадує ваших гостей своїм незабутнім м'ятним смаком і ароматом, але і підніме всім настрій, особливо в зимову пору.

Приємного вам апетиту!


Поради:

– Щоб приготувати такий Коктейль, не обов'язково, щоб у вас під рукою були спеціальні барні предмети. Наприклад, шейкер можна замінити двома склянками, які по діаметру один трохи більше іншого. Таким чином, вони будуть щільно входити один в інший, і ваш напій не виллється в процесі збовтування.
– Якщо ви не знайшли Лікеру Creme de menthe, можна додати в Коктейль будь-який інший кремовий лікер з м'ятним смаком.
– Келихи краще охолодити перед подачею до столу. А для цього просто розміщуємо їх на деякий час в морозилку або викладаємо в келихи лід, а перед самою подачею його прибираємо.