Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Ігристий коктейль

Влаштовуєте вечірку, день народження, свято? Тоді цей коктейль точно для вас! Легкий фруктовий напій з аперитивами, кружляє голову, розбурхує кров, але в теж час допомагає, відмінно розслабитися. Ваші друзі будуть здивовані поєднанням різноманітних смаків, що входять в цей приголомшливий коктейль, а аромат повалить їх на лопатки. Єдина проблема, його завжди мало. Так що готувати його доведеться або багато, або декілька раз підряд. Готуємо Ігристий коктейль.

Інгредієнти для приготування ігристого коктейлю:

 1. Гранат – 1 штука
 2. Мандарин без кісточок – 2 штуки
 3. Малина – 200 грам
 4. Сік журавлинний пакетований – 200 грам
 5. Шампанське напівсухе – 700 грам

Інвентар:

 1. Блендер
 2. Холодильник
 3. Ножа
 4. Обробна дошка
 5. Тарілка – 3 штуки
 6. Стакан
 7. Столова ложка
 8. Келих

Приготування ігристого коктейлю.

Крок 1: готуємо інгредієнти частина перша

мандарин чищений

Беремо мандарини, руками відчищаємо їх від шкірки і плівок. Отчищайте ретельно, щоб в коктейлі не траплялися білі шматочки мембрани. Отчіщенние мандарини ділимо на шматочки і кладемо на тарілку.

зерна граната

Беремо гранат і на обробній дошці за допомогою ножа розрізаємо його на дві половини. Знімаємо з них шкірку і виймаємо зерна, які знаходяться всередині плоду. Перебираємо зерна граната, якщо є зіпсовані, ми їх викидаємо, добрі зерна укладаємо на тарілку.

малина чищена

Беремо малину, промиваємо під проточною водою, руками відокремлюємо у неї хвостики плодоніжок. Укладаємо малину на тарілку і кладемо ягоди в морозильну камеру на 1 – 1,5. Для того, щоб коктейль був прохолодним малина повинна бути замороженою. Разом з малиною кладемо в морозилку 700-грамову пляшечку шампанського. Йому теж не завадить провітритися.

сік з журавлини

Беремо пакетований журавлинний сік, відкриваємо його і відливаємо потрібне нам за рецептом кількість соку. Готуємо ми коктейль на 8 порцій, так що в нашому випадку соку має бути не більше 200 грам. Не додавайте продуктів більше, ніж написано в рецепті. Якщо пропорції будуть неправильними, від цього може загубитися смакова гамма. Всі інгредієнти для приготування ігристого коктейлю готові, можна приступати до приготування.


Крок 2: готуємо інгредієнти частина – друга

гранат в блендері

Кладемо в блендер зерна 1 граната, і подрібнюємо їх у турбо режимі 2 – 3 хвилини. Блендер смолол м'якоть граната в пюре, трохи роздробив кісточки і посприяв виділенню соку з зерен. Вийшла пюре подібна маса з гранатових зерен.

мелений гранат

Беремо часточки 2 отчищенных мандарин і з'єднуємо їх з перемеленими зернами граната. Включаємо блендер на турбо режим і перемелюємо часточки мандаринів з масою з гранатових зерен протягом 1 хвилини.

протертий гранат

Беремо ємність від блендера і пересипаємо з нього фруктову масу з мандарин і зерен граната на ситечко, яке ми попередньо встановили над глибокою мискою. Протираємо через нього вийшла фруктову масу. На поверхні ситечка повинні залишитися тільки маленькі, не перемелені шматочки кісточок від гранатових зерен і мембрани від мандаринів. Масу на ситечка ми викидаємо, вона нам не потрібна. В миски залишився сік і фруктове пюре з граната і мандарин. Переливаємо всю масу назад в блендер.

заморожена малина

Відкриваємо холодильник і дістаємо заморожені ягоди малини.

пюре з малини

Додаємо їх в блендер до пюре з граната і мандарин.

збита малина

Всі фрукти збиваємо на турбо режимі 1 хвилину. Вийшло холодну фруктове ароматне пюре з мандарин, граната і малини. В отриману суміш додаємо 200 грам журавлинного соку. І збиваємо всі інгредієнти в турбо режимі ще півхвилини, тільки для того, щоб вони досить добре перемішалися з соком. Всі інгредієнти в блендер кладемо за допомогою ложки а журавлинний сік вливаємо зі склянки. Але не намагайтеся цієї ж ложкою, заважати продукти прямо в блендері, дозвольте апарату виконувати свої функції. Все і так добре перемішається.


Крок 3: готуємо ігристий коктейль

шампанське

Беремо холодну фруктове пюре з журавлинним соком і розкладаємо його за допомогою столової ложки, в рівних частинах по келихах. Зверху наливаємо шампанське. Ігристий коктейль готовий. Залишилося його прикрасити.


Крок 4: подаємо ігристий коктейль

ігристий коктейль

У келих до ігристому коктейлю додаємо трубочку для пиття. Поруч ставимо вазочку з льодом. Для красивої подачі в келих можна додати кілька зерен граната, ягід малини і журавлини. А пару листочків м'яти зверху, доповнюють всю картину. Цей напій подається з солодкими стравами - тортами, тістечками, цукерками. Коли я готувала цей коктейль, то трохи відійшла від традицій. Готувала його у великому графині, і лід додавала відразу. Охолонути і сильно розбавлений льодом, напій не встиг. Ну, вже він дуже смачний. Сподіваюся, вам і вашим гостям сподобатися ігристий коктейль.

Приємного апетиту!


Поради:

− Гристі коктейлі подають відразу після приготування, так як гра мінеральних вод в шампанському дуже швидко припиняється і ігристий коктейль може стати звичайним смаку компотом.

− Після додавання газованих інгредієнтів в коктейль напій розмішувати не можна, він може втратити свою шипучесть і грайливість.

− В ігристий коктейль краще додавати сухе або напівсухе шампанське, ці види шампанського, більше газованої і грають довше.

− В ігристий коктейль для більшої міцності можна додати горілку або коньяк.

− В ігристий коктейль можна додавати різні види фруктів і ягід, полуниці, журавлину, суницю, ожину, яблука, вишню, ківі, апельсин, лимон, лайм. І це далеко не всі варіанти, якими ви можете скористатися.