Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Устриця»

Даний напій просто створений для любителів «гострих відчуттів».  Вкрай неординарний склад і смак коктейлю «Устриця» уразить навіть самих досвідчених і знаючих любителів алкогольного різноманітності.  Бармени полюбляють жартувати про нього, мовляв, це і коктейль і закуска в одній склянці. І це не дивно, адже напій містить у собі цілий жовток курячого або перепелиного яйця.  До того ж коктейль є хорошим засобом від похмілля.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Устриця»:

 1. Горілка – 50 мл
 2. Томатна паста (або кетчуп) – 1 ст. ложка
 3. Яйце куряче (або перепелине) – 1 шт.
 4. Соус «Табаско» - 4 краплі
 5. Сіль – на кінчику ножа
 6. Перець  чорний мелений – на кінчику ножа
 7. Лимон – 1 зубчик
 8. Петрушка – 1 гілочка
 9. Лід (за бажанням)

Інвентар:

 1. Ножа
 2. Мірний стакан (джигер)
 3. Столова ложка
 4. Коктейльна  ложка
 5. Стакан

Приготування коктейлю «Устриця».

Крок 1: Укладаємо жовток на дно склянки.

жовток

Відокремлюємо білок від жовтка. Для цього над тарілкою або чашкою розбиваємо яйце ножем таким чином, щоб шкаралупа залишилася целенькой, а вийшла лише тріщина. Через неї буде стікати білок, а жовток залишиться всередині. Його акуратно ложечкою, не порушивши цілісності, укладаємо на дно склянки. Для того, щоб відокремити білок від жовтка існують спеціальні пристосування (ложка-сепаратор для яєць), які значно полегшують і прискорюють цей процес.


Крок 2: Готуємо коктейль.

барна ложка

Далі в склянку додаємо томатну пасту або кетчуп, капаємо гострий соус. Додаємо спеції: сіль і перець. Далі дуже обережно по барній ложці заливаємо всі інгредієнти горілкою. Бажано, щоб вона була  охолодженої, так само як і коктейльна посуд.


Крок 3: Подаємо коктейль «Устриця».

гострий коктейль устриця

В часточці лимона робимо надріз, за допомогою якого одягаємо його на шийку склянки в якості прикраси. Промиваємо гілочку петрушки у воді і закріплюємо її з лимоном. Вони грають роль не тільки прикраси, але і закуски до напою. Вони дарують особливе присмак напою. «Устриця» п'ється залпом. Найчастіше,  робиться і подається в шотах для зручності вживання.


Приємного Вам відпочинку!


Поради:

— Замість соусу «Табаско» можна використовувати будь-томатний гострий соус на ваш смак і розсуд.

— Коктейль передбачає також використання інших спецій, наприклад:  імбир, білий перець, гірчицю  та ін

— Замість горілки можна використовувати джин в тій же пропорції, в цьому випадку коктейль придбає ще більш унікальний і індивідуальний смак.

— Якщо ви не є любителем гострої їжі і напоїв, то ви в рецепті можете обмежитися лише гострим соусом або кетчупом, а чорний  перець виключити.