Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Ісаєв»

Якось так складається, що в основному коктейлі п'є слабка стать. А наші дорогі й улюблені чоловіки залишаються не біля справ, адже і їм деколи хочеться урізноманітнити свій раціон і під час свята випити чого-небудь благородного і незвичайного. Давайте побалуємо їх, наших дорогих і приготуємо воістину чоловічий коктейль під назвою «Ісаєв». Названий коктейль на честь Максима Ісаєва - радянського розвідника, який здобув світову славу. Так що по праву може називатися «чоловічим».

Інгредієнти для приготування коктейлю "Ісаєв":

  1. горілка - 40 мл
  2. сік березовий - 150 мл
  3. лимон - 1/2 шт.
  4. лід в кубиках - 200 р.

Інвентар для приготування коктейлю "Ісаєв":

  1. Каструля
  2. Терка
  3. Стакан для змішування (шейкер)
  4. Мірний стакан (джигер)
  5. Ложка
  6. Фужер (коктейльний бокал)

Приготування коктейлю "Ісаєв".

Крок 1: Выпариваем березовий сік.

Березовий сік

Заливаємо березовий сік в каструлю. Доведемо до кипіння і дочекаємося, коли від основного об'єму залишиться рівно половина. Як не дивно, але сік може пригоріти, тому потрібно постійно помішувати його ложкою. За допомогою дрібної терки приготуємо цедру лимона. Але перед цим цитрус обов'язково потрібно вимити в мильному розчині. Коли сік зменшиться в обсязі, додамо в нього цедру і залишаємо остигати.


Крок 2: Змішуємо інгредієнти.

Змішуємо

У широкий стакан для змішування, або шейкер, кладемо лід, зверху заливаємо березовий сік і заключним акордом додаємо горілку. Ретельно розмішуєм все ложкою або струшуємо (якщо використовуєте шейкер).


Крок 3: Подаємо.

Перед подаванням

Перелити в охолоджений коктейльний келих. Додамо часточку лимона і крайку келиха прикрасимо цедрою лимона.

Приємного апетиту!


Поради:

- Іноді перед подачею напоїв охолоджують і посуд. Роблять це таким чином: склянки або келихи ставлять дном на лід і тримають до тих пір, поки їх стінки не запотіють. Якщо великої кількості льоду немає, можна поставити в холодильник на 3 хвилини.

- Можна попередньо змішати всі інгредієнти крім льоду і поставити в холодильник до приходу гостей. У цьому випадку, кількість льоду перед подачею знадобиться в два рази менше.

- Для цього коктейлю лід краще брати великого розміру.