Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Кисіль » Малиновий кисіль без грудочок

Малиновий кисіль без грудочок

Малиновий кисіль, смачна, тягуча солодкість, яку люблять і діти і дорослі. Щоб приготувати це диво треба знати кілька кулінарних секретів, які допоможуть вам зварити справжній, ароматний малиновий кисіль без грудок! З задоволенням відкрию вам ці секрети і розповім, як готується малинове диво!

Інгредієнти для приготування малинового кисіль без грудочок:

 1. Малина – 250 грам
 2. Вода чиста дистильована – 375 мл (1,5 склянки)
 3. Вода чиста дистильована для картопляного крохмалю – 100 мл
 4. Цукор – 2 столові ложки
 5. Крохмаль картопляний – 1 столова ложка

Інвентар:

 1. Друшляк
 2. Глибока миска
 3. Картофеледавилка
 4. Столова ложка
 5. Глибока каструля – 2 штуки
 6. Плита
 7. Дерев'яна кухонна лопатка
 8. Сито
 9. Стерильна Марля – 30 сантиметрів
 10. Стакан
 11. Глибока тарілка або піала – 2 штуки

Приготування малинового киселя.

Крок 1: готуємо малину

малина

Перше і найважливіше-це вибір ягід, для початку візьміть стиглі соковиті ягоди малини, переберіть їх і приберіть не стиглі, підгнилі та зіпсовані. Потім викладіть на друшляк і промийте під невеликий струменем проточної води. Залиште малину в друшляку для того, щоб скла вода, потім перекладіть його в глибоку миску.


Крок 2: мнемо ягоди малини 

м'яті ягоди малини

Після візьміть картофеледавилку і пам'ятайте ягоди так, щоб він дали якомога більше соку. Перекладіть фруктову масу в глибоку каструлю з допомогою столової ложки, залийте чистою дистильованою водою. 


Крок 3: варимо малину

малина в каструлі

Поставте каструлю з малиною на плиту, включену на сильний рівень, доведіть масу до кипіння і прикрутіть плиту на середній рівень. Варіть малину 7 – 10 хвилин, періодично перемішуючи м'яті ягоди дерев'яних кухонних лопаткою для того щоб добре і повністю розчинився цукор і малина не прилипало до дна каструлі.


Крок 4: проціджуємо малину

видавлюємо сік з малини

Після десяти хвилинного варіння малина дала велику кількість соку, який змішався з талим цукром. В результаті вийшов смачний легкий малиновий сироп, який тепер треба процідити для того, щоб кисіль вийшов прозорий і без осаду. Масу остудіть в каструлі до кімнатної температури. На другу глибоку каструлю встановіть сито і зверху на нього покладіть шматочок марлі складений 2 – 3 шари. Акуратно перелийте малинову масу в другу каструлю через сито і марлю, вийде подвійна фільтрація. Залишився осад відіжміть через марлю, взявши її в руки і легко придавивши. Не видавлюйте з марлі пюре, а то ви не уникнете осідання у вашому киселі.


Крок 5: додаємо крохмаль

крохмаль

Каструлю з фруктовим сиропом поставте на плиту, включену на сильний рівень, і доведіть до кипіння. Після того як проціджений навар закипить, прикрутіть плиту на середній рівень. Поки закипає наполовину готовий кисіль, візьміть склянку з чистою дистильованою водою, додайте в неї картопляний крохмаль, ретельно перемішайте інгредієнти столовою ложкою так, щоб не було грудок. І тонкою цівкою введіть його в киплячий малиновий сироп – кисіль. Під час заливки розведеного крохмалю, не перестаючи перемішувати всю масу дерев'яних кухонних лопаткою, таким чином, ви уникнете не потрібних дрібних і великих грудочок який з'являються в киселях через неправильно доданого крохмалю.


Крок 6: варимо кисіль

каструля з киселем з малини

Після того як ви додали крохмаль варіть кисіль 1 – 2 хвилини безперервно перемішуючи його кухонних лопаткою. Не відходьте далеко від плити, а то ви ризикуєте, що ваш кисіль вибіжить з каструлі або в ньому утворюються неприємні шматки заварившегося крохмалю. Готовий кисіль охолодити до кімнатної температури і розлийте по глибоких тарілках або піали.


Крок 7: подаємо малиновий кисіль без грудочок

малиновий кисіль

Кисіль з малини подається в теплому або холодному вигляді. Часто в нього додають свіжі миті і нарізані шматочки улюблених фруктів. Його можна подавати зі збитими вершками або молоком. Дуже приємно смакувати цей напій з солодощами, тортом, печивом, пирогом і булочками. Правильно приготовлений коктейль сподобається всім без винятку!

Приємного апетиту!


Поради:

− Малинову кашку, що залишилася після проціджування відвару, можете використовувати у приготуванні різних десертах, наприклад, охолодити і додати в морозиво. Запекти в пирозі, зробити печиво або наполягти на цій кашки фруктовий чай разом попередньо її в ситечко для заварки.

− Для того щоб подрібнити малину можна використовувати блендер. Пар ураза натисніть кнопку «пуш – ефект», яка є на будь-якому вигляді блендерів, і ви отримаєте саме те, що бажаєте, подрібнену малину.