Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шашлик з картоплі

Часом, виїжджаючи на пікнік, люди не знають,що можна приготувати. І беруться робити звичайні шашлики з м'яса. Сьогодні я Вам запропоную нове блюдо,яке не поступається за смаком шашлику. До того ж його легко зробити. Отже,почнемо.

Інгредієнти для приготування "Шашлику з картоплі":

  1. Картопля середній -10 шт
  2. Бекон -10 скибочки

Інвентар:

  1. Каструля.
  2. Шампура
  3. Ножик
  4. Обробна дошка.

Приготування.

Крок 1: Для початку візьмемося за картоплю. 

Визначтеся,скільки Ви б хотіли зробити шампурів,стільки і беріть картоплі. Я,наприклад,взяла 10 штук. Спочатку нам потрібно буде відварити картоплю в мундирі до напівготовності. Після того як він готовий,охолоджуємо його,щоб не обшпарити собі руки, і очищаємо від шкірки.


Крок 2: Потім приступаємо до оброблення з беконом.

Бекон нарізаємо тонкими смужками,для того,щоб обернути картоплю. Після такого процесу,картопля ніби одягає невелику шубку на себе і виглядає досить апетитно.


Крок 3: А зараз приступимо до приготування.

Готовыть картопля ми будемо на мангалі,при помірному жарі, хвилин 7-10. Головне не перетримати його,щоб він не підгорів. Якщо ви побачите,що картопля починає золотеть,дивіться в обидва. Ваш шашлик повинен прийняти рум'яний вид і апетитну скоринку. Потім ми забираємо наше творіння і подаємо до столу. 

Приємного апетиту!


Поради:

- Якщо ви вирішили робити шашлик будинку, ви можете використовувати гриль або ж покласти в духовку. Обов'язково дивіться за жаром,головне не переборщити.

- Не переваріть картоплю, інакше у Вас не вийде нанизати на шампур. Вона просто розвалиться на шматки.

- Так само я можу вам порадити замість бекону ,кілька шматочків свинини. Тільки Вам доведеться її гарненько відбити і обробити спеціями.