Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Випічка » Торти » Солодкий рулет без випічки

Солодкий рулет без випічки

"Десерти - це чудово"...  так думають всі діти і більшість дорослих. Домашні десерти - це просто чудово. А домашні десерти, які не потребують хитромудрих процесів приготування і вільного часу - це взагалі божественно! Одне з найсмачніших ласощів цієї рідкісної категорії -  солодкий рулет без випічки, рецептом якого я щиро має намір з вами поділитися.

Інгредієнти для солодкого рулету без випічки:

 1. Печиво — 150 г (чудово підійде "пряжене молоко" або будь-яке інше, м'яке).
 2. Вода мінеральна - 75 мл (краще всього брати чисту негазовану воду, без усіляких домішок) 
 3. Сир (будь-якої жирності) - 60 г
 4. Вершкове масло - 60 г
 5. Какао-порошок - 3 ст.л.
 6. Цукрова пудра - 60 г
 7. Лікер кокосовий - 1 ст. ложка (цей пункт виконується суто за бажанням, до того ж, якщо ви готуєте ласощі для дорослих)

Інвентар:

 1. Миска
 2. Ножа
 3. Харчова плівка
 4. Ложка столова
 5. Блендер (легко замінюється на толкушку або м'ясорубку)
 6. Скалка

Приготування солодкого рулету без випічки. 

Крок 1: Кришимо печиво

Кришимо печиво

Беремо печиво і пересипаємо його в миску. Наше завдання - розкришити його як можна дрібніше. Самий підходящий варіант, зробити це за допомогою блендера. Це заощадить ваш час і сили. Якщо раптом блендера не виявилося - він легко замінюється м'ясорубкою або калаталом. Якщо печиво особливо м'яке, то можна розкришити його руками.


Крок 2: Створюємо перший шар рулету

Створюємо шоколадний шар рулету

В окрему чашку наливаємо воду і розчиняємо у ній какао (для кращого розчинення какао-порошку ви можете трошки подтеплить воду). Заливаємо  отриману суміш у миску з печивом і активно перемішуємо. Через кілька хвилин повинна вийде однорідна суміш шоколадного кольору, по консистенції нагадує м'яку глину. 


Крок 3: Робимо сирний шар

Створюємо сирний шар рулету

Викладаємо сир в миску і перетворюємо його в кремоподібну масу. Як це зробити? У вас, знову ж таки, декілька варіантів - можна вдатися до сили техніки і скористатися блендером, а можна растиреть сир ложкою. Додаємо вершкове масло, цукрову пудру, кокосовий лікер і перемішуємо. Масло розтоплювати не треба! Якщо не хочете, лікер можете не додавати і навіть абсолютно нічим його не замінювати. Шар і так вийде самодостатнім і з виразним смаком. 


Крок 4: Викладаємо шари

Викладаємо шари рулету

Розкладаємо на столі харчову плівку, що б вийшов прямокутник з параметрами 25х30. Викладаємо на цю плівку наш перший шоколадний шар. Рівномірно розподіляємо по поверхні і починаємо займатися споконвічно жіночим заняттям - розкачувати "тісто" качалкою. Зручно, якщо висота шару вийде 0,8 - 1 см, а розміри  - трохи менше самої плівки, наприклад, 24х20. Слідом, поверх першого, розподіляємо другий - сирний шар. 


Крок 5: Згортаємо рулет

Загортаємо солодкий рулет

Акуратно починаємо згортати наше ласощі. Процес схожий на загортання суші-ролу. За допомогою плівки ви завертаєте отриманий прямокутник, відокремлюючи її в тих місцях, де рулет загортається. Верхній шар посипаємо кокосовою стружкою. І знову загортаємо отриманий в рулетик залишилася порожньою пищвую плівку. Ставимо на середню полицю холодильника 1 год


Крок 6: Подаємо солодкий рулет без випічки

Готуємо та подаємо солодкий рулет без випічки

Дістаємо рулет з холодильника і звільняємо його від харчової плівки. Розрізаємо на шматочки і красиво викладаємо на десертні тарілки. От і все! Тепер вам належить насолоджуватися красою листкового ласощі і приймати подяки від захоплених домочадців. 

Приємного апетиту!


Поради: 

- При приготуванні сирного шару ви можете додати в нього подрібнену кокосову стружку. Це внесе нові, цікаві відтінки смаку. Можна навіть пошукати кокосову стружку, забарвлену харчовими барвниками, тоді ваше творіння заграє на столі всіма кольорами веселки.  

 - Шоколадний шар краще розкачувати прямоугольком. Так буде набагато зручніше згортати і він буде максимально близький до образу рулету. 

- Якщо не хочете використовувати в рецепті какао, ви можете спочатку придбати шоколадне печиво. Ефект буде разюче схожим.