Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Персики сушені

Сушені персики - це дуже корисне і смачне блюдо. Їх нерідко рекомендують хворим серцево-судинними захворюваннями, застосовують як протиблювотний засіб. Крім того з сушених персиків завжди в будь-який час року можна приготувати компот, варення або джем.

Інгредієнти для приготування сушених персиків:

  1. Персики - 1 кг

Інвентар для приготування сушених персиків:

  1. Ніж.
  2. Духовка.
  3. Деко.
  4. Папір для випікання.

Приготування сушених персиків.

Крок 1: Готуємо персики.

Видаляємо кісточку

Стиглі (не гнилі!) персики миємо й ріжемо на половинки. Видаляємо кісточку. Дрібні можна сушити плоди з кісточкою.  Поки ви ріжете персики, поставте нагріватися духовку. Температура в духовці не повинна перевищувати 65 градусів. Врахуйте, що з 1 кілограма персиків виходить 200 грам сушених персиків без кісточки і 300 грам з кісточкою.


Крок 2: Сушимо персики.

сушимо персики

Покладіть лист на рівну поверхню і покладіть в нього папір для випічки. Викладіть на папір помиті і порізані персики. Поставте деко з персиками в духовку на пів години. Персики необхідно помішувати кожні 10 хвилин. Тільки так ви зможете висушити їх рівномірно. По закінченню підлозі години вимкніть духовку і дайте персикам постояти близько години. Після знову розігрійте духовку і поставте в неї персики. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки персики не высушатся.


Крок 3: Подаємо сушені персики.

Подаємо персики

Після того, як наші персики высушатся, ви можете розкласти їх по скляним банкам або паперовим коробочках. У будь-який час року ви зможете їх дістати і зробити смачний компот або варення.

Приємного апетиту!


Поради:

- Ви можете висушити персики на сонці. Для цього рівномірно розкладіть плоди на папері і сушіть персики до потрібної жорсткості.

- Для сушіння придатні як солодкі, так і кисло-солодкі сорти персиків.

- Можете не боятися за свою фігуру. Сушені персики слабо калорійні і дуже корисні.