Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Бананова пальма

Почувши про пальмах ,ми відразу згадуємо Африку.  У наші дні навіть можливо її  спробувати на смак. Зараз я Вам покажу,як робити пальму в домашніх умовах.

Інгредієнти: 

  1. Банан-1шт.;
  2. Ківі-1шт.;
  3. Мандарин-2 шт.

Інвентар:

  1. Тарілочка;
  2. Обробна досочка;
  3. Орден.

Приготування.

Крок 1: Очищаємо фрукти.

Очищаємо фрукти від шкірки і нарізаємо не дуже тонко. Банан потрібно розрізати акуратно,щоб він не зламався. Мандаринки ретельно очищаємо від волосків.


Крок 2 : Викладаємо у вигляді пальми.

Половинку банана розрізаємо навпіл і ставимо на тарілочку в такому вигляді. Ківі ріжемо навпіл і викладаємо у вигляді листьев.Получается справжня пальма.


Крок 3 : Подаємо

Щоб додати пальмі закінчений вигляд,викладаємо у вигляді пісочку наші мандаринчики. Банан ріжемо на маленькі шматочки,для того,щоб можна було брати. На верх кріпимо сонечко,щоб наша пальма не втратила свій вигляд. Виходить ось така чудова пальмочка,причому їстівна.

Приємного апетиту!


Поради:

- Я думаю одній порції для всіх гостей Вам не вистачить, так що візьміть ще один банан, ківі, апельсинки і зробіть той же процес.

- Можу порадити Вам поставити поруч зі стравою,розтоплений шоколад, для того, щоб вмочати в нього фрукти. У такому поєднанні ця пальмочка стане ще смачніше.