Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » В тісноті та не в образі: як зробити маленьку кухню зручною

В тісноті та не в образі: як зробити маленьку кухню зручною

на Жаль, середньостатистична російська кухня не відрізняється значними розмірами. Якщо вдалося вмістити стіл і всю необхідну побутову техніку — це вже досягнення.

Багатьох така ситуація абсолютно не влаштовує. Так і народжуються думки про перепланування, перенесення кухні в іншу кімнату або купівлі квартири європейського формату, в якій кухня є логічним продовженням вітальні. Правда такі радикальні заходи — це не єдино можливе рішення.

Пропонуємо уважно вивчити 10 перевірених ідей, які допоможуть заощадити простір і зробити невелику кухню ще зручніше і затишніше.

Вбудована мікрохвильова

Коли кухня маленька, слід бути розсудливим. Якщо побутова техніка доступна у вбудованих варіаціях, то не замислюючись, голосуйте за них. Вбудована мікрохвильова піч звільнить робочу поверхню і не буде навантажувати інтер'єр.

посудомийна машина Вузька

Якщо кухня маленька, то, напевно, у вашій голові з'являться думки про відмову від посудомийної машини. Не поспішайте! Сьогодні можна придбати вузьку модель, яка не буде перевищувати 45 сантиметрів завширшки. Можна дозволити навіть при маленькій кухні, чи не правда?

Це економія часу, електрики, води і, як наслідок, грошових коштів.

Нетрадиційний холодильник

Холодильники стандартно великі і займають досить багато цінного місця. По можливості замінити повноцінний холодильник на вбудовані холодильну і морозильну камеру.

Складаний стіл

Гарний дубовий стіл вражаючих масштабів, поза всяких сумнівів, виглядає ефектно, але дозволити собі таку розкіш зможе не кожен. І справа не стільки в ціні, скільки квадратних метрів, які він займає.

Купіть складаний стіл і радійте життю. Він у два рахунку складається, звільняє місце і робить кухню просторою.

Стіл-трансформер

Замість складного столу підійде стіл-трансформер. Прийшли гості? Розберіть його і посадіть всіх осіб без винятку. Немає необхідності в столі? Перетворіть його в робочу поверхню або тумбу для зберігання посуду. Все гранично просто!

Барна стійка

Бувають такі маленькі кухні, в яких навіть розбираються столи стануть недозволеною розкішшю. Замінити стіл зможе барна стійка, яка одночасно слугуватиме робочою поверхнею. До речі, якщо це буде гармонійно, то роль барної стійки зможе зіграти навіть широке підвіконня.

стільці

стільці сьогодні можна знайти в будь-якому магазині меблів. Давно пройшли ті часи, коли їх вважали виключно дачним варіантом. Складаний стілець легко впишеться навіть в інтер'єр в дусі провансу. Головне — знайти симпатичну модель.

Штабельований меблі

Ще один варіант компактних стільців — штабельовані. Це означає, що їх конструкція дозволяє складати меблі один на одного. В результаті десять стільців будуть займати місце лише одного стільця. Магія? Ні, практичність.

Компактна посуд

Сучасні виробники товарів для дому та посуду думають і піклуються про господарях. Вони розуміють, що зберігати численну посуд на невеликій кухні — це кошмарний сон наяву. Рішення було знайдено: сьогодні можна придбати сковороди, каструлі, контейнери і миски, складаються один в одного. Це здорово економить місце.

Підвісні горщики

В маленькій кухні, як правило, не залишається місця для елементів декору. Іноді навіть нікуди поставити квіти, адже горщики навантажують інтер'єр і займають зайву робочу поверхню.

Відмовлятися від улюблених квітів або дрібничок, втім, не варто. Відмінний варіант — це підвісні горщики. Стильне рішення ще й економить простір. Краса!