Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Азу

Страва татарської кухні стало популярним і в Росії. Не всі можуть відрізнити рагу від азу, а даремно - рецепт приготування азу головним чином повинні входити солоні огірки і велика кількість часнику. Рагу ж славиться тим, що в його складі використовуються практично будь-які продукти. Ідеальне рішення на обідній стіл. Саме тому що блюдо татарська, в класичний рецепт свинина входити не повинна! М'ясне Блюдо і подається гарячим, тому в літній час його досить важко вживати в їжу.


Рецепти:


Азу – це татарське національне блюдо, яке складається з обсмажених шматочків м'яса, тушкованих з овочами і солоними огірками. Зверніть увагу, що, так як страва татарське, м'ясо можна використовувати будь (баранина, конина, яловичина), крім свинини. Вважається, що назва страви походить від татарського слова «аздык», що в перекладі означає «їжа, їжа».

Азу-це традиційне татарське блюдо, яке завоювало серця їдців майже у всіх країнах Європи. Даний азу готується досить тривалий період часу з більш жорсткого м'яса яловичини, баранини, конини, ну а ми з задоволенням пропонуємо вам більш швидкий варіант приготування цього ароматного і смачного страви – Азу з курки !

Азу по-татарськи - це наивкуснейшее гостре блюдо, яке можна подавати в якості візитної картки унікальною  татарської кухні. Готується це блюдо відносно не складно, але займе деякий час. Але, повірте, це того варто. Головне запам'ятайте, що при приготуванні азу по-татарськи, різні спеції і лавровий лист потрібно додавати в блюдо за кілька хвилин до його повної готовності. Ну, а тепер я розповім вам як його приготувати в домашніх умовах.

Слово «азу» у різних  народи інтерпретується по-різному. Наприклад, у перекладі з перської мови «азу», означає - дрібні шматочки м'яса, приготовані в гострому соусі. А татарський народ вважає, що  назва цієї страви походить від слова «аздык», що в перекладі означає – їжа, їжа. Але насправді, як би не було, азу в горщику – це дуже смачно, і в цій статті ми поговоримо про те, як приготувати це блюдо.

У Вас точно чудовий смак, якщо Ви опинилися на цій сторінці. Азу з індички – це вишукана страва, що володіє неперевершеними якостями. Рецепт цього кулінарного виробу дуже простий, готуватися блюдо простіше простого, ще й швидко. Так що, коли прочитаєте, як приготувати цю смакоту в домашніх умовах, можете, без всякого сумніву, відразу приступати до справи. Просто дотримуйтесь рекомендацій, а також прислухайтеся до порад з приготування азу, зазначеним трохи нижче.