Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Гарніри з капусти

Кулінарні рецепти » Гарніри » Гарніри з капусти
Ви завжди можете вибрати підходящий гарнір, яким доповніть основне гаряче блюдо. Приготовлені капустяні гарніри смачні, але досить прості для святкової страви. Тушкована капуста добре доповнює котлети, сосиски або відбивні. Крім того, її не обов'язково з чим поєднувати, гарнір буде хороший сам по-собі.


Рецепти:


Одним з нескладних і дуже смачних страв є тушкована капуста з м'ясом . Капуста - корисний продукт, який, до того ж, є у продажу круглий рік, а завдяки м'яса страва стає ситним і відмінно вгамує Ваш апетит. Це блюдо смачне і неважкий, яке швидко готується і легко змінюється за Вашим бажанням додаванням додаткових інгредієнтів. Тому якщо Вам хочеться приготувати щось домашнє і знайоме, тушкована капуста з м'ясом - чудовий варіант, обов'язково спробуйте!

Вітаміни і мікроелементи, що містяться в овочах, при термічній обробці руйнуються, але є один чудовий спосіб звести втрати до мінімуму. Завдяки сучасним мультиваркам ми можемо легко і просто приготувати овочі на пару , зберігши тим самим смак і користь.

Цвітна капуста в гострому соусі – не тільки смачне і дуже гостре блюдо, воно ще й досить корисний, оскільки містить корисні вітаміни і мікроелементи і, що важливо, мало калорій. Готується таке блюдо дуже просто, а от виходить досить апетитним і красивим. Таку капусту краще всього подавати на звану вечерю або свято в якості закуски разом з овочевими салатами.