Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Десять варіантів стильних і практичних систем зберігання на кухні

Десять варіантів стильних і практичних систем зберігання на кухні

Мабуть, саме кухня являє собою ту кімнату, де зібрано безліч різних речей і дрібниць. Це посуд, продукти тривалого зберігання, всілякі кухонні гаджети різного розміру і форми.

Як вмістити все це на середньостатистичної кухні? Та ще й так, щоб було стильно, затишно, і практично. Завдання дійсно не з легких, але тільки в тому випадку, якщо ви ігноруєте грамотні системи зберігання.

Пропонуємо надихнутися нашої крутий підбіркою дизайнерських рішень для кухонного інтер'єру з різними варіантами зберігання. Кожен зможе знайти оригінальні, незвичайні і практичні ідеї для своєї кухні!

1. Кутові шафи

Кутова зона на кухні, як правило, використовується рідко. Якщо ви цінуєте вільний простір і практичне зберігання, то візьміть на замітку цей факт. Не робіть таку необачність і обов'язково задійте кути. Це самий простий і безболісний для приміщення спосіб влаштувати систему зберігання.

Кут в будь-якому разі залишиться неохваченным, так що нехай ваш гарнітур буде обладнаний кутовими шафками. Вони досить місткі і зручні.

2. Баночки та контейнери в єдиному стилі

У кожному магазині з товарами для дому сьогодні можна знайти величезну кількість різноманітних баночок. Вони можуть бути скляними, металевими, з візерунком, вінтажними. Вибирайте на свій смак!

Настійно рекомендуємо купувати баночки в єдиному стилі. Інакше ви не позбудетеся від почуття розрізненості на своїй кухні.

3. Полиці

Полиці — це найбільш очевидний спосіб зберігання всякої всячини на кухні. Вони можуть бути широкі, вузькі, невеликі, великі. Матеріал ретельно підбирайте, щоб він вписувався в загальний інтер'єр кухні. Це дуже важливо, інакше відчуття хаосу ви не позбудетеся.

Радимо використовувати полиці у форматі 2 в 1. Ставте на них тільки найкрасивіші і цікаві речі. Це одночасно буде і зберігання, і декор.

4. Рейлінги

Рейлінги — це справжня знахідка для підприємливих людей. Якщо ви серйозно стурбовані не тільки системою зберігання на кухні, але і декором, то обов'язково зверніть на них увагу.

Рейлінги бувають різні. Ви з легкістю зможете знайти або замовити рейлінги, які підійдуть саме під вашу кухню. На них можна повісити різні гачки та затискачі. Вийде і зручно, і красиво!

5. Роздільники

Роздільники просто необхідні, адже без них не уникнути хаосу. Кухонні шафи зазвичай просторі. Це, поза всяких сумнівів, добре, але не особливо зручно для зберігання.

Відразу зміркувати, як краще поставити посуд або покласти всякі дрібниці, щоб це було максимально зручно і містко, досить складно. Тут-то і прийдуть на допомогу роздільники, які допоможуть вам організувати "логістику" ваших кухонних шафок.

6. Підвіконня

Багато звикли залишати підвіконня порожніми. Ми радимо по максимуму використовувати всі варіанти зберігання на кухні, до яких відноситься і це невеликий простір.

По-перше, ви можете поставити на підвіконня баночки або контейнери в єдиному стилі. Це буде і красиво, і функціонально. По-друге, ви можете використовувати підвіконня в якості елементу декору, виставивши на нього свічки, вази і квіти, або зробити з нього міні-софу. Вам вирішувати!

7. Внутрішні елементи

найкрихкіший шафа в сучасних умовах можна зробити максимально практичним і функціональним. Сьогодні виробники готові запропонувати різні наповнювачі для шаф, які в буквальному сенсі перетворюють їх в бездонні і нескінченні. Радимо обов'язково скористатися цією опцією.

8. Фасади

Дверцята шафок не повинні пропадати даремно. Спеціальні кріплення і гачки допоможуть вмістити на них обробні дошки, кришки від каструль, кухонні рушники і інші компактні штуки. Ось так з розумом і потрібно використовувати кожен сантиметр не особливо великої вітчизняної кухні.

9. Вінтажні шафи і стелажі

Любите вінтажні речі з нальотом старовини? Якщо площа і загальний стиль кухні дозволяють, то це буде відмінним рішенням для зберігання. До речі, необов'язково полювати за таким шафою по антикварних крамницях. Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч уроків, як "зістарити" шафа самостійно. Ніхто і не помітить!

10. Гачки

Гачки зручні тим, що самі вони займають мало місця, але допомагають забезпечити зберігання різних кухонним приладдям. Прикріпити їх можна як на стіну, так і на кухонний гарнітур, шафа і навіть двері.

Джерело фото для тизера: All in one home ideas (http://home.everycraving.com/)