Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як правильно зберігати продукти, які ви часто купуєте прозапас

Як правильно зберігати продукти, які ви часто купуєте прозапас


Макарони, рис, чай, кава, спеції і прянощі — ці продукти, як правило, закінчуються дуже швидко. Якщо ви цінуєте свій час, то є сенс купувати по кілька пачок цих продуктів за раз. Це позбавить вас від необхідності бігти в магазин посеред вечора, виявивши, що для приготування вечері не вистачає якихось інгредієнтів.

На перший погляд може здатися, що зберігати таку велику кількість продуктів на одній кухні не так-то просто. Це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо ви не знаєте всіх секретів грамотного зберігання і ігноруєте покупку кухонних пристосувань, що полегшують це завдання.

Показуємо, як зберігати продукти, які можна і потрібно купувати відразу і у великій кількості. Деякі ідеї вас приємно здивують, адже вони допоможуть заощадити час і грамотно організувати простір на кухні.

1. Скляні баночки

Скляні баночки — це абсолютний must-have будь-якої кухні. Це зручно, практично і навіть красиво. Для бакалії такий спосіб зберігання підходить ідеально. До речі, баночки зі скла стануть не тільки ідеальним декором для вашої кухні, але і заощадять ваш час, адже ви відразу зможете побачити, що і де лежить.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

2. Ємності для спецій

Ємності для спецій — це круто. По-перше, вони створюють єдиний неповторний стиль вашої кухні. По-друге, яскраво виділяються, адже більшість спецій відрізняються цікавою текстурою і апетитними квітами. І нарешті, такий спосіб зберігання допоможе уникнути величезної кількості пакетиків в різних шафках.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

3. Вішалки

В коморі можна зберігати продукти самими різними способами. Це можуть бути контейнери, баночки або навіть вішалки. На зображенні показано, як продукти в пакетах можна з легкістю розмістити в коморі, займаючи при цьому мінімум місця.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

4. Висувний ящик

Якщо ваш кухонний гарнітур оснащений ось таким висувним ящиком, то вважайте, що вам пощастило. Не вистачає роз'ємів? Зробіть їх самі. В таких ящиках найкраще зберігати спеції, олію та інші компактні продукти. Просто вибудуєте їх у кілька рядів і насолоджуйтеся порядком.

5. Пластикові контейнери

  • Джерело: http://www.orthohill.com/

Пластикові контейнери допоможуть грамотно розмістити продукти в коморі або в кухонній шафі. Зберіть "конструктор" з продуктів, які ви купили про запас. Розкладіть їх так, щоб вони щільно розмістилися в контейнерах. Такий спосіб допоможе заощадити місце в коморі.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

6. Пластикові "віконця"

Якщо ви бачите, що на стінці вашого шафи є вільне місце, то чому б цим не скористатися? Купіть в господарському магазині пластикові віконця, і прикріпіть їх. В таких "віконцях" ви зможете зберігати пакетики зі спеціями, цукровою пудрою або розчинною кавою.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

7. Полиці для вина

Щоб пляшка улюбленого червоного сухого була завжди під рукою, можна змайструвати ось такий домашній міні-бар. Такі дерев'яні полиці допомагають зберігати відразу кілька пляшок благородного напою одночасно. А ще це крутий елемент декору, який може використовуватися в якості полиці. Виглядає досить стильно, чи не так?

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

8. Піддони для овочів

Із звичайних дерев'яних піддонів можна створити ось таку круту конструкцію для зберігання овочів. Наприклад, картоплі, буряків та інших коренеплодів. Не займає багато місця і досить зручно! Змайструвати таку конструкцію зовсім не складно.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

9. Металева сітка

У такий крутий і зручною сітці можна зберігати не тільки фрукти, але і упаковки з різними продуктами. Сітку можна з легкістю розташувати на кухні. Інтер'єри в кантрі-стилі або кухня-лофт особливо вдалі для такої конструкції. Ось так просто і влучно можна розмістити різні продукти в одному місці.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)

10. Дерев'яні полиці

Місце для дерев'яних полиць знайдеться абсолютно на будь-якій кухні. Вибирайте їх під колір та інтер'єр свого помешкання. Приробити такі полички не складе труднощів, а проблему зі зберіганням продуктів і всіляких ємностей здорово вирішить.

  • Джерело: Pinterest (www.pinterest.com)