Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Шість класних причин придбати шейкер для коктейлів

Шість класних причин придбати шейкер для коктейлів

Якщо ви ще не придбали шейкер для змішування коктейлів, радимо зробити це якомога швидше. Навіщо? Розповідаємо в новому огляді.
Завжди цікаво і захоплююче спостерігати за барменом, який віртуозно змішує яскраві коктейлі з допомогою компактного шейкера. Це буйство емоцій, фарб і смаків.

Чому б вам не придбати такий класний шейкер для змішування коктейлів? Звичайно, відразу виконувати хитромудрі трюки і вертіти шейкер над головою ви навряд чи зможете. Але наполегливі тренування зроблять свою справу.

Втім, є й інші вагомі причини купити шейкер для домашнього використання. Ділимося основними з них.
1. Дивуйте гостей

Якщо ви любите запрошувати до себе додому гостей, то купуйте шейкер не замислюючись. Це потрібне придбання, якому ви обов'язково знайдете застосування. Уявіть: приходять гості до вас додому, а ви їм змішуєте коктейлі, жонглюючи шейкером і пляшками рома. Тільки для початку потрібно гарненько потренуватися, щоб не довелося колективно прибирати наслідки такого ефектного шоу. Гості залишаться в повному захваті! Адже вони отримають не тільки приємні емоції, але і смачні коктейлі власного приготування.
2. Відкривайте для себе нові смаки

Коли ви просто вливаєте напої по черзі в келих, а потім перемішуйте, вони не взаємодіють. А якщо змішувати коктейлі з допомогою шейкера, то можна отримати по-справжньому дивовижний і приголомшливий напій, в якому всі нотки повністю розкрилися. Звичайно, щоб освоїти мистецтво приготування коктейлів, необхідно буде почитати відповідну літературу і вивчити ряд тонкощів, але результат безумовно того варто. У цьому навіть не варто сумніватися.
3. Готуйте корисні напої

до Речі, не сприймайте шейкер як пристосування, яке підійде суто для змішування алкогольних коктейлів. Ніхто не заважає вам експериментувати і готувати корисні напої в кращих традиціях правильного харчування. З допомогою шейкера ви можете робити собі на сніданок поживні фреші або протеїнові коктейлі. Це відмінна знахідка для тих, хто займається спортом і веде здоровий спосіб життя.
4. Експериментуйте нескінченно

Очевидний плюс шейкера полягає в тому, що з його допомогою можна приготувати безліч коктейлів. Для початку освойте класичні рецепти. "Маргарита", "Куба Лібре", "Мохіто", "Космополітан" актуальні поза часом і простором. Потім почніть слухати свій внутрішній голос і змішуйте інгредієнти по натхненню. Ми впевнені, що незабаром ви придумаєте багато класних авторських коктейлів, які стануть фаворитами серед ваших друзів.
5. Качайте руки

А ви як думали? Активно трясти шейкером не так-то просто. Для цього потрібно володіти відповідним рівнем фізичної підготовки. До речі, якщо зі спортом ви до цього не особливо дружили, то тепер доведеться. Не дійшли до тренажерного залу, так тепер почнете качати руки за допомогою шейкера.

Однак є ризик, що з коктейлями доведеться зав'язати. Адже спорт і активний спосіб життя дуже затягують. Круті коктейлі доведеться пити по святах та урочистих випадках. Зате змішувати ви їх будете без найменших зусиль.
6. Змішуйте улюблені напої швидко

Деякі вважають, що змішувати коктейлі в шейкері дуже довго і нудно. Вони просто не пробували це робити. Таке приготування коктейлів насправді займає не так вже й багато часу. Особливо коли ви навчитеся і наб'єте руку. А ще змішувати коктейлі з допомогою шейкера набагато цікавіше. Навіть якщо ви не вживаєте алкоголь, спробуйте змішати коктейлі подібним способом для своїх друзів або влаштуйте змагання за звання кращого бармена-любителя. Впевнені, що процес вас дуже навіть захопить.