Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Десять порад, як привести в порядок холодильник

Десять порад, як привести в порядок холодильник

Свята — це найкращий спосіб привести в порядок своє життя. Почніть з генерального прибирання. Розповідаємо, як повернути холодильника колишній блиск.
Кухня — це важливе місце в будь-якому будинку. Саме там вся родина збирається за обіднім столом, щоб повечеряти разом і поділитися маленькими і великими перемогами з домашніми. Цей факт наочно ілюструє необхідність завжди підтримувати кухню в чистоті і порядку.

Особливу увагу слід приділити холодильника, адже там зберігаються продукти харчування. Чистота в даному випадку є не примхою, а необхідністю, продиктованою санітарними нормами і міркуваннями безпеки.

На жаль, при сучасному ритмі життя досить складно знайти час на повну генеральне прибирання. Новий рік і свята — це чудовий час, щоб нарешті навести порядок кухню і прибрати все зайве і непотрібне з вашого холодильника.

В новому огляді ми зібрали для вас цінні поради, які допоможуть навести порядок в холодильнику і повернути йому початкові чистоту і блиск.
1. Повністю спустошили холодильник

Що потрібно зробити перш, ніж взяти в руки ганчірку? Звичайно ж, дістати абсолютно всі продукти з холодильника. Не залишайте нічого. Холодильник потрібно спустошити і розморозити. Потім можна приступати до наступних процедур. Не забудьте дістати продукти з морозильної камери.

2. Подумки розділіть холодильник на кілька частин

Візуально розділіть холодильник на кілька частин. Це допоможе вам краще зосередитися на кожній з них і ретельніше опрацювати всі відділи. Усі висувні секції також обов'язково потрібно дістати і гарненько вимити.
3. Гарненько вимийте висувні секції

Висувні секції тут же перенесіть у ванну кімнату. Так набагато простіше і зручніше мити. Наповніть ванну теплою водою, розведіть чистячий засіб і викладіть усі висувні секції на дно. Одягніть рукавички, візьміть губку і гарненько вимийте всі частини холодильника. Залиште висувні секції на деякий час у ванній, а потім ретельно промийте теплою водою.

4. Протріть полиці м'якою ганчіркою

Тим часом протріть кожну частину холодильника, яку ви подумки собі намалювали в голові, з допомогою злегка вологої м'якої ганчірки. Акуратно видаліть забруднення навіть із самих важкодоступних місць.
5. Використовуйте спеціальні миючі засоби

Якщо ви давненько не влаштовували генеральне прибирання в холодильнику, то простої води може бути недостатньо. Скористайтеся спеціальними засобами побутової хімії, які допоможуть ефективно видалити забруднення будь-якого ступеня складності. Якщо у вас в холодильнику скляні полички, то можна використовувати спеціальну рідину для миття скла. Вона допоможе видалити не тільки бруд, але і не залишить розлучень і помутнінь на поверхні.

6. Гарненько все висушіть

Залиште холодильник відкритим. Нехай всі його частини гарненько висохнути. Не забудьте про висувні секції. Промивши їх теплою водою, розкладіть на рушник і залиште до повного висихання. Потім можна відправити висувні секції на їх законне місце назад в холодильник.
7. Скористайтеся дезодорантом для холодильника

Деякі продукти харчування, особливо пролежавши в холодильнику трохи довше, ніж потрібно, залишають неприємний запах. Іноді він не йде навіть після повного миття агрегату. Сьогодні в магазинах побутової техніки можна знайти спеціальні дезодоранти для холодильника. Вони ефективно справляються з неприємними запахами і не залишають їм жодного шансу на існування.

8. Приготуйте дезодорант в домашніх умовах

Якщо ви не є прихильником побутової хімії і віддаєте перевагу все природне і натуральне, то приготуйте своєрідний "дезодорант" для холодильника в домашніх умовах. Вам знадобиться звичайний ватний диск і ванільний екстракт. Протріть ватяним диском, посипаним ванільним екстрактом, максимум поверхні холодильника. Аромат буде стояти чудовий!
9. Помістіть в холодильник нейтралізатор запаху

Хочете, щоб внутрішній простір вашого холодильника завжди приємно пахло? Насипте в невеликий контейнер трохи деревного вугілля. Відправте його в холодильник. Поставте так, щоб він не впадав в очі і не плутався. Запах деревного вугілля нейтралізує інші їдкі неприємні запахи.

10. Організуйте простір

Залишився останній штрих! Щоб результати збирання збереглися як можна довше, необхідно грамотно організувати простір. Немає універсальних правил, відповідно до яких потрібно поміщати продукти харчування в холодильник. Робіть так, як зручно вам. Для овочів і фруктів намагайтеся виділити окрему секцію, яку потрібно застелити паперовим рушником. Воно буде збирати зайву вологу і не дасть плодів гнити.