Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Приємні дрібниці для кухні: вибір редакції

Приємні дрібниці для кухні: вибір редакції


Дівчата, які проводять багато часу за приготуванням, люблять оновлювати свої кухонні гаджети не рідше, ніж свій гардероб. У нашому новому огляді - приємні дрібниці, які обов'язково варто придбати цього літа. Хай час, проведений на кухні, приносить радість!


Підставка для ложок, вилок або ножів

Оригінальна підставка для ложок, виделок або ножів у вигляді половинки невеликий банки відмінно впишеться у вашу кухню. Не знаєте, куди покласти ложку після того, як спробували на смак суп або перемішали овочі? Це відмінне рішення.

Купити підставку можна у магазині за 19 доларів.


Вінтажна відкривачка для газованих напоїв

Дивлячись на цей предмет, виникає відчуття, ніби його щойно доставили прямо з минулого. Відкривачка у вінтажному стилі може кріпитися на кухні де завгодно: поряд з холодильником, умивальником, дверима. А якщо ви хочете інший колір, можете написати про це продавцю, він готовий розглянути пропозиції.

Придбати товар можна в магазині всього за 7 доларів.


Цитрус-спрей

Цитрус-спрей допоможе розпиляти сік прямо з плодів цитрусових. Дуже зручно приправляти свої салати і напої. Комплект включає дві насадки: одна довга - для лимонів, апельсинів і грейпфрутів, інша коротка - для невеликих за розміром цитрусових, наприклад мандаринів і торговців.

Придбати цитрус-спрей можна у магазині за 1090 рублів.


Глечик для води, чаю або лимонаду

Глечик з відділенням для льоду або фруктів. Заповніть трубку улюбленими компонентами і занурте в глечик. Так можна заварювати фруктові чаї, готувати лимонади або просто ароматизувати звичайну воду улюбленими фруктами і ягодами.

Купити глечик можна у магазині за 2380 рублів.