Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Кухня тижня: зручність і функціональність

Кухня тижня: зручність і функціональність


Сьогодні ми вибрали багатофункціональну кухню, в якій поєдналися їдальня, їдальня і кухня. Її грамотно зонували і обладнали безліччю систем зберігання.


На цій кухні цікаво вирішили питання поділу зон: звели легку перегородку, конструкція якої практично складається з скла. Так вдалося зберегти цілісність інтер'єру і в той же час зонувати простір.


Комора і кухня між собою нічим не розділені, хіба тільки кольором. В зоні кухні домінує білий колір, а зоні комори - темно-сіра гама.

Планування зроблена кутом, де в одній частині зберігаються продукти, а в іншій знаходяться плита, мийка і робоча зона. Два вікна забезпечують надходження природного світла на весь простір. Недолік світла в коморі забезпечують додатковим підсвічуванням.


Завдяки меблів зі зручними шухлядками і відкритими полицями вдалося вмістити багато потрібних предметів і продуктів. Все добре проглядається і, що називається, під рукою: спеції, свіжа випічка, чашки, посуд, ложки, вилки і ножі.

Для пляшок внизу передбачили великі висувні ящики. Крупи, банки, пляшки з різною консервацією знаходяться в полі зору. У цій міні-коморі є навіть холодильник для зберігання вин і охолодження напоїв.

Плетені кошики прикрашають інтер'єр і виконують функціональну роль. Так як вони добре вентилюються, в них можна зберігати овочі або використовувати в якості підставки для хліба.


В перегородці замість звичайних дверей використовуються розсувні конструкції. Вони економлять і не захаращують простір, а також створюють комфорт і несуть функціональне навантаження. При необхідності їх можна закрити, і сторонні запахи, звуки будуть недоступні в їдальні.


Хочеться відзначити куточок в зоні їдальні. Він виглядає дуже затишно. Тут є м'який диван і комфортні стільці з металевими ручками, які передбачені для зручного висування.

Світла оббивка на дивані з темною смужкою чудово поєднується з колірною гамою інтер'єру. Красива скатертина, посуд, плетені підставки і серветки додають затишку.


Над столом розмістився оригінальний абажур світлого кольору з темною обробкою.

Інтер'єр приміщення виглядає дуже сучасно і креативно. Як бачимо, у цьому приміщенні вдалося поєднати функціональність, зручність і комфорт.