Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кухня тижня: три в одному


Як уникнути відчуття захаращеності простору на кухні, впустити в нього більше повітря і світла? Особливо це питання актуальне для невеликих приміщень.

Дизайнери пропонують вирішувати цю проблему поєднанням декількох кімнат. Давайте розглянемо, як це може виглядати, на прикладі цієї затишної кухні-їдальні і вітальні.


Тут використовується світла палітра, для того щоб візуально розширити простір. Завдяки цьому вийшло царство ніжних фарб. Такий ефект створює світла меблі, кришталеві люстри, красивий посуд, текстиль та побутова техніка.

Зверніть увагу на прозорі стільці в зоні барної стійки. Вони немов розчинилися в кімнаті. Це нове модне напрямок – використовувати в інтер'єрі прозорий пластик. Він як раз звільняє простір від захаращеності.


Великим плюсом цього приміщення є вікна і просторі прозорі двері. Світла тут достатньо.

В якості додаткових джерел освітлення служать розкішні кришталеві люстри. Хоча вони закріплені на ланцюгах, присутня певна легкість в інтер'єрі.

Над столом повинні бути красиві світильники, так як вони є не менш важливою частиною сервірування. І так краще насолоджуватися видом смачних кулінарних шедеврів.


Металеві деталі присутні на стільцях біля барної стійки і на тих, які розташовані в обідній зоні. Також добре поєднуються з блиском металу деякі аксесуари на меблях і побутові предмети.


В даному інтер'єрі використовували елементи стилю шеббі-шик. Це добре демонструє злегка потертий стіл з витонченими ніжками, цікаві фігурки з минулого і різне кухонне начиння, таблички з написами на дерев'яних дощечках. Цей стиль лаконічно вписався в оселі.

Цікаво, що на стінах присутні тарілки та інші оригінальні деталі, але вони є прекрасним доповненням і не створюють безладу.


Хочеться відзначити, що кожна зона тут позначена. В якості об'єднуючого і зонирующего елемента використовується барна стійка. Також цю функціональну навантаження виконують світильники. Крім цього, вони додають більше світла. В сучасних інтер'єрах це є дуже важливим елементом, особливо на кухні і в обідній зоні.


В даному випадку передбачений штучний світло навіть у раковини: вгорі люстра, з двох боків біля вікна світильники з абажурами. В робочій зоні є підсвічування, що дуже важливо при приготуванні страв. А також у кухонній зоні розташовані точкові світильники.


У зоні вітальні присутні гарний камін і м'яка комфортні меблі. Все тут розташована правильно, і колірна гамма підібрана органічно, тому вдалося домогтися просторого ефекту і розділити приміщення на функціональні ділянки.

Дерев'яна балка теж розділяє простір і є чудовим декоративним елементом. Вона красиво поєднується з деякими дерев'яними предметами і підлогою, створюючи затишну атмосферу.


Хочеться відзначити раціональне використання простору: комірчини під сходами. Тут вмістилося чимало продуктів. Все розташовано так, що дістатися можна без зусиль. Головне, що все приховано від сторонніх очей. Передбачили навіть висувний ящик для зручності. Також подбали тут про хорошому освітленні.