Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Мініатюрна страви від Аарона Шия


Страви, що уміщаються в одній руці. Їх порції дуже маленькі. Виглядають вони досить апетитно, проте абсолютно неїстівні. Справа в тому, що зроблені ці кулінарні шедеври з полімерної глини, клею і фарб.

Автор цих міні-страв - Аарон Ший, ізраїльський майстер, деякий час тому захопився і досяг певної досконалості в техніці кулінарної мініатюри.

Аарона Шию зараз 27 років, він живе в Ізраїлі і працює з дітьми з обмеженими можливостями у спеціальному освітньому центрі.

Що ж робити з його творами, якщо їх не можна їсти? Вони стають чудовими прикрасами для лялькових будиночків. Ще він створює з їх допомогою оригінальну біжутерію і продає її.


Перш ніж почати працювати з мініатюрною їжею, Аарон практикував техніку міллефіорі (створення складних малюнків з більш простих). Але ця техніка досить популярна в наші дні. Нею займається величезна кількість майстрів. У гонитві за оригінальністю майстер і почав робити їжу.


Чому він вибрав саме їжу? Аарон каже, що його надихнули старші сестри, які розповідали йому про те, що подобається жінкам. Тоді молодий чоловік і почав втілювати в життя заповітні мрії самих маленьких жінок - став ліпити їжу для лялькових будиночків.


Ідеї для втілення Аарон черпає з кулінарних книг, журналів і популярних кулінарних телешоу.


Крім полімерної глини Аарон використовує в роботі металеві деталі, епоксидну смолу і регулярно обстежує магазини для творчості в пошуках нових цікавих матеріалів для роботи.