Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кухня тижня: англійський стиль


Інтер'єр затишній кухні, яку ми обрали, уносить у Англію 18-19 століть. Вона виглядає стримано, елегантно і світло. Це робота дизайнера Джоан Немирів (Joan Nemirow).


Такого ефекту вдалося досягти завдяки вмілому поєднанню кольору, світла, меблів та аксесуарів. Але головною визначною пам'яткою цього приміщення став високий стелю з металевими ліхтарями.


Натхненням для створення такого прийому став Британський музей Лондона і Паризький Пасаж Верде, де присутня ширяючий скляний купол. Цей прийом підкреслив високі стелі приміщення, і він відповідає духу тієї епохи.


Додатковими штрихами є мідні кухонні предмети, які висять над плитою. Темна витяжка з мідною обробкою стала об'єднуючим елементом між стелею, посудом, плитою і відкритими полицями. Все настільки гармонійно перекликається.


Колірна гама створює потрібний ансамбль. Світло-бежева палітра, яка присутня в меблів, на стінах і просторих вікнах, робить кімнату повітряної і легкою.

Натуральне дерево на підлозі і окремих предметах меблів дає потрібний тепло. Металеві елементи і керамічна вишуканий посуд є неодмінними супутниками класичного англійського стилю.


Хочеться звернути увагу на масивний стіл з фігурними ніжками, встановлений в центрі (характерна особливість стилю). Це така робоча зона з великою кількістю шафок. Тут для зручності встановлено миття і скляні полички. Цікаво, що під стать столу зроблена стільниця, яка є одночасно місцем для годування і відпочинку чотириногого вихованця.


В цьому інтер'єрі, немає нічого зайвого, кожен предмет знаходиться на своєму місці і обов'язково відповідає характеру інтер'єру.


Це кухня-їдальня, де об'єднуючим ланкою стали полиці дерева. Тут стоять книги, порцелянові фази і мідні предмети кухонного начиння. Підлога і дерев'яний стіл також відповідають загальній концепції.

Яскравим акцентом у цьому просторі стали м'які крісла. Оригінальна люстра на ланцюгу також вказує на старовинний стиль. Квіти вносять в простір життєву силу і чарівність. До речі, вони теж є неодмінним атрибутом англійського стилю.


Приємна атмосфера тепла і спокою, де можна не поспішаючи готувати, пити чай, читати книги.