Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кухня тижня: іспанський колорит


Як з маленької кухні зробити затишне і просторе простір, але при цьому не втратити цілісності? Завдання непроста, але цілком здійсненна. Можна об'єднати їдальню, вітальню і кухню в одне затишне приміщення, яке стане справжнім центром вашого житла.

В якості основи виберіть середземноморський стиль з іспанським колоритом. Він вважається дуже простим, гостинним і домашнім. Від зайвих стін позбавляйтеся, а там, де не можна їх прибирати, робіть арочні прорізи. Давайте розглянемо реальний приклад, як це можна здійснити.


Загальна стилістика іспанського інтер'єру відразу прослідковується. В центрі вітальні-кухні варто традиційний кухонний острів. Це добротний стіл з дерева з різьбленими ніжками і додатковими шафами для зберігання.

Він чудово поєднується з іншими деталями і предметами інтер'єру: меблі в їдальні, лавка біля вікна, полиці у відкритому вбудованому шафі. Це така об'єднуюча ланка між їдальнею і кухнею-вітальнею, які розділені великим арочним отвором.


Особливий контрастний ефект створюють дерев'яні балки на світлому стелі. Старовинний буфет став справжньою окрасою приміщення.


Колірне рішення є частиною цілісність цього простору. Одна стіна виконана в світлій гаммі з використанням плитки. Велика витяжка біля плити. Це також нотки іспанської стилю. Стеля світлий, але з темними балками.

Меблі та побутова техніка, обрані в темному кольорі, з матовою поверхнею. Зверніть увагу на підлогу. Він виконаний в чорно-білій гамі, що є важливим об'єднуючим фактором. Столову виділили також темними акцентами: картина на стіні, темне покриття на підлозі.


Оригінальний світильник "під старовину", який знаходиться над обіднім столом, також підкреслює загальну цілісність. Причому, не тільки кольором, але і формою. Подивіться на круглі стільці і світильники, розміщені в кухні-вітальні. Вони в свою чергу створюють потрібний ансамбль за кольором з фурнітурою на меблів і техніки, а також з затишним м'яким сонячним диваном.


Просторі вікна, також не залишилися в стороні. Вони доповнюють стилістику простору. На них немає фіранок, що є характерною особливістю іспанського інтер'єру. Декоративні подушки теж грають свою роль сполучних елементів.


Простір виглядає чарівно, спокійно, без надмірностей і, головне, цілісно. Тут можна збиратися всією сім'єю і запрошувати друзів: тісно не буде.