Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

InstaFood: фото страв від вегетаріанців


Фотографувати їжу і викладати в Instagram - зараз одне з наймодніших занять. Серед любителів зустрічаються справжні гурмани з витонченим смаком. Крім того, з'являються цілі спільноти, яких об'єднує одна спільна ідея. Наприклад, ідея вегетаріанського харчування. Цього разу ми вирішили вибрати найкрасивіші фотографії вегетаріанських страв.

@bestofvegan

Цей аккаунт виступає швидше агрегатором, ніж творцем фотографій не тільки красивих, але і смачних вегетаріанських страв. У записі можуть публікуватися фотографії різних авторів, досить відправити заявку на вказану адресу електронної пошти. До речі, аккаунт не тільки красивий, але і корисний - всі страви публікуються разом з рецептом і зазначенням інгредієнтів.


@thevegandancergirl

Господиня цього аккаунта - переконаний сироїд, їсть тільки свіжі овочі і фрукти. Ну і, звичайно ж, їх фотографує!


@eat_to_thrive

Цей Instagram веде дівчина з Канади. Вона любить обмінюватися зі своїми друзями і передплатниками фотографіями овочів і фруктів з її власного органічного саду. Дівчина дотримується дієтичного харчування.


@lauren_ako

У своєму Instagram, як і в своєму блозі, Лорен публікує всі, що її надихає день за деньм. Крім того, свій аккаунт вона жартома називає "будиночком для рецептів". Але, якщо серйозно, тут і справді можна знайти величезну кількість рецептів різноманітних вегетаріанських страв і напоїв.


@whollyvegan

Від подорожей залежна, тварин сильно любляча, ринок для фермерів організуюча і смаколики яка пече – так про себе пише наступна господиня вегетаріанського облікового запису. І дійсно, страви на фото в цьому Instagram виглядають дуже апетитно.