Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кухня тижня: вікторіанський стиль


Кухня, яку ми обрали сьогодні, знаходиться в Портленді, в старовинному будинку Вікторіанської епохи. Її реконструкцією займалася дизайнер Джесіка Хельгерсон (Jessica Helgerson). Саме тому для оформлення інтер'єру кухні був обраний вікторіанський стиль.


Дизайн цієї просторої кухні закохує в себе з першого погляду. Вона наповнена світлом, домашнім теплом і спокоєм. Все тут нагадує Англії кінця xix ст.: меблі, обробка, присутність натурального дерева, цегли, мармуру.


На простих відкритих полицях стоїть посуд та інші кухонні приналежності. Так, раніше їх ставили на увазі. Область навколо плити оформлена з урахуванням стилю того часу. Каструлі і сковорідки, які висять над плитою, задають потрібний тон. Цікаво виглядає стеля з балками. Вся велика побутова техніка захована в шафах.


Центральне місце відведено великим столу. Над ним висять мідні лампи, що також підкреслює вікторіанський стиль кухні. Жовтий диванчик і темний буфет виглядає за всіма правилами Вікторіанської епохи. Квіти, розставлені в глиняних горщиках у всьому будинку, оживляють простір і відповідають обраному інтер'єру.


Якщо кухня виконана у світлих відтінках, то їдальня оформлена в більш темній колірній гамі. Зверніть увагу на дерев'яні панелі. Вони надають приміщенню стриманою розкоші.


В їдальні особливий колорит створює ліпнина на стелі, а також оригінальна люстра над великим обіднім столом. Тут хочеться збиратися родиною, пити каву і проводити час в романтичному напівтемряві. Все тут виглядає вишукано і надійно. Гармонію і врівноваженість в будинку створює симетрія і почуття міри.