Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

InstaFood: кращі знімки їжі в Instagram


Серед любителів фотографувати їжу в Instagram зустрічаються справжні гурмани з витонченим смаком. При цьому вони не тільки роблять красиві кадри з їжею, але і дуже часто є її творцями.

Професійні шеф-кухарі, фотографи, ресторанні критики, студії правильного харчування та їх смачні фотографії.


@linadelika

Дівчину, яка веде цей аккаунт, звуть Ліна. Вона з Росії. Правда, подорожує так багато, що за її місцезнаходженням важко встежити. Ліна - фудфотограф і фудстилист. Знімає для ресторанів і друкованих видань в Москві і Санкт-Петербурзі.


@ardaisy_

Цей аккаунт веде молода студентка з Сінгапуру. Вона називає його своїм візуальним щоденником. Фотографує красиві речі, одяг і, звичайно ж, їжу і напої.

http://instagram.com/_myhealthyjournal_

Господиня цього инстаграма живе в Данії. Про себе пише, що вона справжній перфекціоніст і цікава фантазерка, любить гарну їжу і любить її фотографувати.


@bentolovecupcakes

Автор цього облікового запису веде свій Instagram c 2011 року. Він захоплюється бенто (японське мистецтво упаковувати обіди в ланч-бокси) і випічкою. Звичайно, все це він фотографує, щоб ділитися своїми ідеями і роботами з друзями та передплатниками.


@sarahsloft

Блогер і мандрівниця Сара не тільки фотографує їжу в кафе різних міст світу. Вона ще й сама чудово пече різні солодощі. Спочатку хобі, а тепер і робота, що приносить їй величезне задоволення.