Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » П'ять порад, як зробити кухню затишніше

П'ять порад, як зробити кухню затишніше


Практично все кухні, незалежно від їх площі та дизайну, об'єднує одне - в них ми можемо знайти величезну кількість необхідних в господарстві речей. Зазвичай вони заполоняють весь простір або зовсім не підходять під стиль кухні, чим порушують комфорт.

Нижче кілька секретів, які допоможуть створити затишок на кухні.

Кухонні пристосування

Вибираючи самі звичайні речі для кухні, віддавайте перевагу тим, що мають оригінальний і незвичайний вигляд. Серед них може виявитися стильний друшляк в тон вашої кухні або гарна сантехніка, або оригінальна підставка під гаряче.


Цей же принцип можна віднести до звичних солонкам і перечницам, до сахарницам і банальним обробним дощок.


Текстиль

Серветки, скатертини, прихватки, рушники - все це є в кожній кухні. Якщо їх підбирати в тон оформлення кухні чи просто красивих, сучасних, екологічно чистих матеріалів, приміщення стане куди затишніше.


Посуд

З тарілок, звичайно ж, можна не тільки їсти. Посуд з красивими візерунками в приємних тонах, або тарілки привезені з подорожей, прикрасять кухню в будь-якому стилі.


Банки

Сипучі продукти, безумовно, зручніше всього зберігати в банках. Завдяки їм приємно буде заглянути навіть в самий дальній шафка.


Зелень

Поставте на підвіконня пару горщиків з живими квітами або зрізаний букет. Навіть пучок кропу або петрушки в вазочці з водою добре прикрасять кухню. Крім іншого, це ще і зручно - не відволікаючись від приготування їжі, відщипнути для салату парочку свіжих гілочок петрушки.