Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Вибір редакції: 10 корисних речей для кухні

Вибір редакції: 10 корисних речей для кухні


Сайт ETSY надає майстрам з усього світу можливість виставити на продаж зроблені ними товари.

Ми обрали 10 найбільш цікавих дрібничок, які неодмінно сподобаються і вам. Їх автори живуть в різних країнах, але сайт здійснює доставку по всьому світу.


Підставки під гаряче

Ці підставки під гарячі гуртки вбережуть вашу улюблену скатертину або стіл від брудних розлучень. Візерунок на них надруковано спеціальними чорнилами, яким не зашкодить ні вода, ні висока температура.


Набір сільничок і перечниц

Цей вінтажний набір зроблений в єдиному екземплярі. Однак, на замовлення майстер обіцяє повторити щось подібне. Сільнички та перечниці пофарбовані і навмисно зістарені вручну.


Обробна дошка

На дошці вигравіруваний малюнок у вигляді сердечок. Майстер робить дошки на вибір з клена, дуба, бука й горіха.


Підставка під айпад

Ця оригінальна підставка у вигляді обробної дошки виготовлена з масиву сосни.


Серветки

Набір з чотирьох серветок з натуральної бавовни. Прикрашені незвичайними візерунками, вони добре доповнять красу обіднього столу.


Гуртки

Керамічні кухлі, прикрашені зображеннями улюблених вихованців. Вони не стираються, не змиваються, не псуються від посудомийної машини і мікрохвильовки.


Тарілки

Цей ведмедик обіцяє, що з'їсть лише те, що не доїсте ви. Але, кажуть, йому не варто вірити. Ці забавні тарілки зі смішними написами робить майстер з Лондона.


Ложки

Чудові ложки зі штампами ручної роботи свідчать: "моє морозиво" і "твоє морозиво".Підставка для вина

Автори цієї підставки для пляшок з вином виступають за чистоту навколишнього середовища і використання вторинної сировини. Саме з нього вони і зробили цей оригінальний і стильний шафка.


Сіль

Якщо вам потрібно подарувати щось гурманам, або тим, кого складно здивувати, така сіль непогане рішення. У набір входять шість різних екзотичних видів солі. Серед них - гавайська, гімалайська і атлантична. Чудово поєднуються з різними видами страв.