Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Кілька порад, як збільшити кухню


Вибираємо світлі кольори

Поєднання кольорів - один з найбільш важливих аспектів для створення простору на кухні. Правильно підібраний колір може візуально змінити площу і геометричну форму кухні. Якщо кухня виконана в одному кольорі, то колір кухонних гарнітури повинен бути трохи темніше. Найсвітлішим на кухні повинен бути стеля, а самим темним - пол.


Використовуємо кути

Маленькі кухні часто будуються у формі літери "L" , що означає можливість використання кутових шаф. Саме для таких випадків придумана система полиць під назвою "карусель", що дозволяє зайняти весь простір нижнього кутового шафи і без праці виймати звідти весь вміст. З такими полками не складе труднощів знайти необхідний предмет. Одне круговий рух - і все, що потрібно, у вас перед очима.


Додаємо висувні ящики

Для грамотного використання простору потрібно пам'ятати золоте правило: зберігати речі потрібно поряд з місцем їх використання. Для досягнення даної мети знадобляться висувні шафи і ящики. Тут ви можете зберігати і кухонне начиння, і спеції, і продукти.


Цокольне простір

Під будь кухонного гарнітура є цокольне простір, де заховані опорні ніжки. А це 10-12 см реальної площі. Варто лише вирізати в цьому цоколі висувні полички, як у вас з'явиться місце для зберігання всього плоского: обробних дощок, форм, листів і іншого.


Використовуємо двері

Внутрішня частина дверей різних шафок теж може бути цілком використовується. Варто лише повісити кілька гачків або полиць, як у вас з'явиться можливість прибрати зайве зі столу!


Рейлінги і магніти

Невеликі кухонні рейлінги і магніти для ножів здорово економлять місце на робочій поверхні і на кухонних полицях. Замість того, щоб захаращувати стільницю кухонним начинням, додайте її на стіні.