Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Меблі-трансформер: вивільняємо квадратні метри

Меблі-трансформер: вивільняємо квадратні метри


Обіднього столу на кухнях відводиться саме почесне місце. І простір він займає пристойну, якщо сім'я велика. Але якщо кухня невелика, такого столу на ній точно не місце. Як же тоді бути? Можна підшукати альтернативні варіанти.


Висувний стіл

Такий столик ховається під робочу зону, звільняючи купу вільного місця. Про нього господиня точно не буде спотикатися.


Стіл "Акордеон"

Його придумала студентка Уральської архітектурно-художньої академії Ольга Калугіна і стала переможницею конкурсу "Design Award 2009". Зтол "Акордеон" розтягується точно як музичний інструмент. У його "складках" заховані полички і відділення для зберігання приладів і баночок.


Стіл з ногами

Дизайнер з Валенсії Daniel Gantes дав цього столу назва "Прохолодний". Складаний обідній стіл можна поставити в самому вузькому просторі.


Стіл-картина

Такий стіл, мабуть, добре б виглядав в квартирі художника, дизайнера, або просто творчої людини, шанувальника оригінальних ідей. Коли стіл не потрібен, він легко перетворюється на картину в широкій рамі.


Складаний стіл

Цей стіл придумали італійські виробники меблів. В розкладеному вигляді за ним можуть влаштуватися 10 осіб, а в складеному він поміститься на самій крихітній і вузької кухні.