Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Оргазм»

Один з провідних коктейлів світу включений Міжнародної асоціації барменів по всім відомий і популярний список алкогольних напоїв. Коктейль "Оргазм" був придуманий в штаті Флорида барменом салуна «Літаючий лосось». Знадобилося не багато часу для того, щоб цей вид коктейля став популярним і знаменитим. З часом його склад видозмінювався і ставав все більш смачний і насиченою. Сьогодні ми з вами приготуємо один з варіантів цього цікавого і п'янкого напою.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Оргазм»:

Для коктейлю:

 1. Лікер Бейліз – 100 грам
 2. Лікер Калуа – 50 грам
 3. Лікер Амаретто мигдальний – 50 грам
 4. Горілка будь до 45% градусів – 50 грам
 5. Збиті вершки – 20 грам
 6. Лід – 2 кубика

Для прикраси:

 1. Вишні для коктейлів на плодоніжках – 2 – 4 штуки
 2. Банан - половина

Інвентар:

 1. Шейкер
 2. Фужери для коктейлів або високий стакан
 3. Трубочка для пиття

Приготування коктейлю «Оргазм».

Крок 1: готуємо коктейль «Оргазм»

коктейль оргазм

Візьміть шейкер, влийте в нього лікер «Бейліз», лікер «Калуа», мигдальний лікер «Амаретто», яку горілку і покладіть збиті вершки з парою кубиків льоду. Збийте всі інгредієнти протягом 30 секунд і відфільтруйте у високий охолоджений склянку або фужер для коктейлів. Почистіть банан від шкірки, відломіть половину чистими руками і протягніть через нього трубочку для пиття. Потім вставити трубочку з бананом в коктейль, і вкрасти його парою ягід вишні на плодоніжках так, щоб вони звисали з боків банана.


Крок 2: подаємо коктейль «Оргазм»

коктейль оргазм

За традицією коктейль «Оргазм» подається в охолодженому келиху прикрашений половинкою банана і вишнями. Теплі аперитиви для цього коктейлю в поєднанні з льодом виходять холодними. Іноді замість вишень для прикраси використовують виноград, який прикріплюють до банану двома шпажками і зверху додають збиті вершки.

склянку з коктейлем оргазм

Часто його подають у звичайному склянці, який прикрашають 2 вишні для коктейлів надітими на шпажку або зубочистку. Такий коктейль зазвичай замовляють дівчата, на смак він солодкий і його градуси, вводять в легке, але приємне сп'яніння кружащее голову піднімає настрій.

Приємного апетиту!


Поради:

− Якщо у вас немає шейкера, замість нього можна використовувати пару стаканів, один з яких повинен бути трохи менше іншого. В один стакан влийте інгредієнти, накрийте другим склянкою перший і щільно притисніть так, щоб рідина не розливалася під час збовтування.

− Лід для будь-яких видів коктейлів повинен використовуватися повинен бути чистий, без домішок з чистої дистильованої води.

− Є кілька варіантів коктейлю «Оргазм»: 

«Великий оргазм» на 1 порцію: 50 грам лікерів «Калуа», «Амаретто», «Бейліз», «Текіла» та 2 кубики льоду;

«Чистий оргазм», на 1 порцію: 50 грам лікерів «Калуа», «Бейліз» і 100 грам горілки;

«Чорний оргазм» на 1 порцію: «Блю кюрасао» 50 грам, лікер «Бейліз» 50 грам, горілка 50 грам, персиковий шнапс 50 грам;

«Солодкий оргазм» на 1 порцію: лікер «Бейліз» 100 грам, горілка 50 г, м'ятний шнапс 50 грам;

«Подвійний оргазм» на 1 порцію: лікер «Бейліз» 50 грам, лікер « Cointreau» 50 грам, лікер « Grand Marnier» 50 грам, горілка 50 грам.