Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Київ»

Одне з найцікавіших розваг на вечірці, це самостійне приготування коктейлів. Їх існує дуже багато, від популярних і відомих, таких, як «Кривава Мері», «Мохіто», «Піна Колада» до авторських коктейлів, рецепт яких придумується безпосередньо на вечірці. Я пропоную вашій увазі мало відомий коктейль «Київ», що складається з коньяку, лимонного соку і міцного десертного напою спотикач.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Київ»:

  1. Коньяк «Київ» - 50 мілілітрів.
  2. Спотикач – 30 мілілітрів.
  3. Лимон – 1 штука.

Інвентар:

  1. Келих для коктейлів
  2. Соковитискач
  3. Стакан
  4. Сито
  5. Холодильник
  6. Шейкер

Приготування коктейлю «Київ».

Крок 1: готуємо коктейль «Київ».

готуємо коктейль «Київ»

Попередньо охолоджуємо в холодильнику келих для коктейлів протягом 2 годин. Лимон розрізаємо ножем на обробній дошці навпіл, відрізаємо часточку лимона для прикраси. З решти лимона вичавлюємо сік за допомогою соковижималки або руками вичавлюємо сік у склянку. У шейкері взболтаем коньяк, спотикач і лимонний сік. Потім проціджуємо через сито суміш в охолоджений келих.


Крок 2: подаємо коктейль «Київ».

подаємо коктейль «Київ».

Келих з коктейлем «Київ» прикрашаємо часточкою лимона і подаємо до святкового столу разом з солодким десертом, наприклад торт з фруктами.

Приємного апетиту!


Поради:

- Спотикач можна приготувати самостійно. Для цього в 500 мілілітрах  горілки наполягаємо протягом 2 тижнів по 5 г гвоздики, кориці, шафрану, 10 г мускатного горіха, 20 г ванілі.  Під час приготування збовтуємо спотикач щодня. Готову настоянку проціджуємо в каструлю і варимо на маленькому вогні з 300 грамами цукрового піску, до розчинення цукру. Потім фільтруємо рідину через марлю, і спотикач готовий до вживання.

- Замість коньяку «Київ» можна використовувати інший коньяк, але смак коктейлю, звичайно ж, зміниться.

- Якщо ви любите коктейлі з льодом, то можна додати шматочки льоду і коктейль «Київ».