Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Леманс»

Коктейлі знаходяться в ряду найбільш елегантних з усіх спиртних напоїв, а їх популяризатором став Голлівуд. У знаменитих голлівудських фільмах часто звучали незвичайні назви напоїв. Траплялося так, що за назвою коктейлю називали фільм або, навпаки, по назві фільму називали коктейль. Для радянських людей коктейль, распиваемый в барі, ставав символом красивою закордонне життя. Щоб відчути смак витонченого напою – коктейль «Леманс» не потрібно їхати за квитком або оформляти візу, його можна приготувати вдома.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Леманс»:

 1. Лід – 2-3 кубика;
 2. Білий курасао (Triple Sec) – 1 унція (30 мілілітрів);
 3. Горілка – 1 унція;
 4. Содова (мінеральна вода) – 4 унції;
 5. Часточка лимона (для прикраси).

Інвентар:

 1. Ніж;
 2. Морозильна камера;
 3. Ємність для заморожування льоду;
 4. Стакан Хайбол (Highball Glass) – 290 мл (9 унцій);
 5. Палочка для змішування;
 6. Соломинка (за бажанням).

Приготування коктейлю «Леманс».

Крок 1: Вийміть лід з морозильника

лід

Вийміть необхідну Вам кількість кубиків льоду з морозильної камери, покладіть його в склянку.


Крок 2: Додайте до льоду горілку і білий курасао (Triple Sec)

додаємо інгредієнти

Акуратно перемішуємо в стакані лід, горілку і білий курасао (Triple Sec) спеціальної барною ложечкою або паличкою для змішування. В останню чергу доливаємо содову (мінеральну воду). Увага! При виготовленні цього чарівного напою, головне – правильно розрахувати інгредієнти. Міряти їх прийнято рідкими унціями (в рецепті їх називають частинами) - абревіатура «fl oz» чи «oz», означає «унція», рівна приблизно 30 мілілітрів.


Крок 3: Подаємо коктейль «Леманс»

коктейль

Подавати коктейль «Леманс» слід відразу ж після приготування, так як поступово, танучий люд «розбавляти» смак напою, що зробить його якості менш вираженими. Бічну частину келиха може прикрасити тонкий скибочку свіжого лимона!

Приємного апетиту!


Поради:

- З будь-якими холодними напоями, а тим більше – коктейлями, рекомендується подавати соломинку. За допомогою даного аксесуара, можна повною мірою оцінити смакові якості пропонованої «суміші» і її «настрій»;

- Представлений рецепт коктейлю містить невелику кількість алкоголю, тому він легко п'ється і не викликає неприємних відчуттів у вигляді похмілля згодом;

- Цікаво буде виглядати прикраса у вигляді комбінації скибочки лимона і апельсина на краю келиха.

- Білий курасао (Triple Sec) - высокоалкогольный апельсиновий лікер, який допускається замінювати "Кюантре" (французька апельсиновий лікер).