Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Алкогольні коктейлі » Коктейль «Солодка леді»

Коктейль «Солодка леді»

За рахунок фруктового аромату і солодкого присмаку напій вважається переважно жіночим. Хоча є чоловіки, які з задоволенням попивають цей коктейль і їм подобається його неординарний смак. Не дивно, адже віскі, що входить до його складу,  настільки гармонійно збалансований з іншими інгредієнтами, що п'ється легко і невимушено.  Коктейль «Солодка леді» - це нектар гарного настрою.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Солодка леді»:

 1. Шотландський віскі – 40 мл.
 2. Кокосовий лікер – 20 мл
 3. Персик – 1 шт.
 4. М'якоть дині – 2 ст. ложки
 5. Скибочка ананаса – 1 шт.
 6. Барна вишенька – 1 шт.

Інвентар:

 1. Шейкер
 2. Ложка столова
 3. Блендер
 4. Мірний стакан (джигер)
 5. Келих «Мартіні»
 6. Трубочка

Приготування коктейлю «Солодка леді».

Крок 1: Приготування коктейлю.

персик для коктейлю

Половинку  раніше промитого персика і 2 столові ложки м'якоті дині збиваємо в блендері. Далі утворену масу перекладаємо в шейкер. У нього ж заливаємо віскі і коксовий лікер. Закриваємо шейкер і струшуємо із зусиллям близько 15 секунд.


Крок 2: Подаємо коктейль «Солодка леді».

солодка леді
За допомогою сіточки проціджуємо напій в келих. Прикрашаємо вишенькою і скибочкою ананаса, а якої робимо проріз, щоб закріпити на шийці. Для того, щоб напій був охолодженим можна на дно келиха додати трохи колотого льоду. Цей коктейль можна за обсягом і фортеці віднести до шотів, а це означає, що бажано його пити в один прийом. До того ж напій не встигне відшаруватися, а це значить, що найоригінальніший його смак можна відчути на протязі 5 хвилин після приготування.


Приємного відпочинку!


Поради:

— Іноді в коктейль додають по 10 мл персикового бренді і Какао Лікеру (Crème de cacao).  
— Для того, щоб приготувати в домашніх умовах колотий лід, необхідно кубики замороженої води ретельно укутати в кухонний рушник і побити енергійно молотком для відбивання м'яса. Коли всі кубики будуть розбиті, розкриваємо рушник і ложкою перекладаємо колотий лід в склянку.
— Якщо у вас немає блендера, то пюре з дині і персика ви можете приготувати за допомогою звичайної виделки. Тільки на це піде трохи більше часу і необхідно на розминання докласти трохи зусиль.