Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Алкогольні коктейлі » Коктейль «Чорний росіянин»

Коктейль «Чорний росіянин»

Не дивлячись на назву, коктейль "Чорний російський" створений не росіянами. Є легенда, що виник він, завдяки іноземному бармену, який приїхав до Росії на полювання. Де, згідно з історії, бармен зустрівся з ведмедем. Клишоногий справив на бармена таке велике враження, що він створив цей коктейль. Виходить, що «чорний росіянин» у назві коктейлю, це ведмідь. Давайте приготуємо цей популярний у всьому світі напій.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Чорний росіянин»:

  1. Горілка - 40 мл

  2. Кавовий лікер - 20 мл

  3. Колотий лід

Інвентар для приготування коктейлю «Чорний росіянин»:

  1. Широкий стакан
  2. Шейкер
  3. Барна ложка
  4. Мірний стакан (джигер)

Приготування коктейлю «Чорний росіянин».

Крок 1: готуємо коктейль.

коктейль Чорний росіянин

Коктейль можна приготувати двома способами: або в шейкері, або безпосередньо в самому болкале. В любов млучае використовуйте охладженную посуд. Для цього можна сполоснутьее під струменем холодної води або відправити на кілька хвилин у холодильник. Отже, беремо широкий стакан і викладаємо кілька кубиків льоду, влийте спочатку вказане кількість кавового лікеру, потім горілку. Перемішайте барною ложкою.


Крок 2: подаємо коктейль «Чорний росіянин».

готовий коктйль Чорний росіянин

Подавати коктейль рекомендується після вечері. Прикрасити можна за бажанням, наприклад, кружечком лимона або лайма. Насолоджуйтесь одним з найпопулярніших в світі коктейлів.

Приємного апетиту!


Поради:

- Якщо ви хочете зробити більш слабкий коктейль, додайте 40 мл кока-коли.

- Якщо в коктейль додати 40 мл не жирного молока або вершків, вийде коктейль «Білий росіянин».

- Фортеця коктейлю можете регулювати кількістю основних інгредієнтів, якщо ви любите міцніше, то можна взяти лікер і горілку в рівній пропорції.

- Якщо ви готуєте велика кількість коктейлю, найзручніше готувати його в шейкері, для цього змішайте потрібно кількість інгредієнтів і пару раз встрихните.