Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Безалкогольні коктейлі » Коктейль «Вишневе божевілля»

Коктейль «Вишневе божевілля»

У нас в сім'ї коктейль «Вишневе божевілля» називають річним. Так як частіше буваємо на дачі, в літній період, а там фруктів дуже багато, то готуємо коктейль з вишнею постійно. Особливо нам пощастило в минуле літо, коли вишні було стільки, що закатували ми її, робили у власному соку, компотів та варення не злічити, в загальному. А вже напилися різноманітних коктейлів з участю вишнею незліченна кількість.  Для його приготування потрібні всього три інгредієнти – це обов'язкові, ну є, звичайно, і за бажанням, можна й малину додавати і полуницю. Чоловік любить взагалі трохи алкоголю вливати. Так що робимо на будь-який смак.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Вишневе божевілля»:

  1. Вишня свіжа — набираємо повну літрову банку
  2. Цукровий пісок — половина склянки
  3. Молочні вершки (10% жирності) — 500 мл.

Інвентар:

  1. Інструмент для видалення кісточок з вишень
  2. Кухняного ножа
  3. Мірний стакан
  4. Ложка
  5. Глибокий келих
  6. Блендер

Приготування коктейлю «Вишневе божевілля».

Крок 1: Підготуємо вишня для коктейлю.

промиваємо вишню у воді

Вишню обов'язково слід брати свіжу, необхідно відірвати у неї плодоніжки і добре промити проточною холодною водою. З вишні необхідно вийняти всі кісточки, щоб жодного не залишилося, так як будемо її збивати в блендері (він повинен у нас залишитися цілим). Вийняти кісточки можна кількома способами.

поділяємо вишню навпіл і витягаємо з неї кістка

Перший, при якому вишенька розламується на 2 частини і кісточка витягується.

спеціальний прилад для отримання кісточки

При другому способі нам буде потрібно спеціальний прилад, який витягує кісточки, зберігаючи плоди цілісними.


Крок 2: Готуємо коктейль за допомогою блендера.

робимо вишневе пюре

Висипаємо вишні в блендер і додаємо до них цукровий пісок, ретельно збиваємо. Має утворитися густе пюре в чаші.

додаємо вершки в блендер

Після цього вливаємо вершки в блендер і знову добре збиваємо.


Крок 3: Подаємо коктейль «Вишневе божевілля».

коктейль вишневе божевілля

Для ще більшої насолоди можна додати пару кубиків льоду і збити їх разом з вершками. Або просто кинути цілі кубики в келих з готовим коктейлем.  Смак у такого напою приголомшливий, а він виглядає ще краще, очей не відірвати.  Прикрасити склянку з ним можна гілочкою свіжої м'яти або вишенькою, акуратно прикріпленою до неї. Для цього розріжте її навпіл, але не до кінця, акуратно вийміть кісточку, після чого вставити її на горло склянки.

Приємного Вам проведення часу!


Поради:

— Якщо у вас під рукою немає молочних вершків,  ви можете замінити їх вершковим пломбіром. До того ж морозиво зробить смак коктейлю ще більш насиченим. Але майте на увазі, що в цьому випадку, можливо, необхідно зменшити кількість доданого цукру, щоб не пересолодити напій. Адже морозиво вже володіє солодким присмаком.

— У такий напій можна додати й інші фрукти або ягоди по вашому смаку і подрібнити їх разом в пюре. Таким чином, ви зможете самі вибирати собі смаки напоїв і експериментувати.

 Також у такий коктейль можна додати трохи алкоголю. Наприклад, горілки, рому, коньяку і т.д. Регулюйте кількість спиртних напоїв на свій смак і бажання.