Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Чорний чай

Найпопулярніший напій у всьому світі, готується за індивідуальною технології заварювання і настоювання чайного листа. Для кожного виду існує свій метод і певні хитрощі приготування. На сьогоднішній день у продажу є досить великий асортимент сортів чаю, при цьому вони змішуються з різними квітами і травами. У цьому розділі Ви можете виділити для себе корисні поради не тільки з вибору, але й цікаві способи подання, доповнення, а головне - заварювання чорного чаю.


Рецепти:


Чай "Зимова книжка" (BASILUR Winter Book) - прекрасний подарунковий набір. Колекція цейлонського чаю складається з трьох томів, так що можна зібрати цілу бібліотеку чаю. Кожна книга має свій неповторний смак і аромат. Том 1 вразить Вас відмінною рецептурою. В його складі Ви вгадаєте нотки жасмину, аромат мигдалю, крім того до нього входять шматочки папайї і пелюстки волошки. Том 2 - відмінний подарунок на Різдво. Крім чудового цейлонського чаю в його склад входять пелюстки соняшника, сафлору, маригольда і шматочки папайї. Том 3 підійде для любителів зеленого чаю з фруктовим доповненням. В його інгредієнти входять: ягоди журавлини, полуниці і всі це чудово доповнюється ароматом дині. Знайдіть свою улюблену книгу.

Боцманської чай , частіше зустрічається як боцманської грог - серйозний напій для справжніх чоловіків. Історія появи напою досить цікава. У 1756 році вийшов закон, що скорочує добову норму рома у моряків. Але вони знайшли вихід змішуючи добову норму рома і гарячого чаю. При цьому не хитрому дії напій не втрачав своїх градусів. З тих пір коктейль трохи змінив свій склад, але все так само залишився міцним і бадьорить.

Чаювання - це не просто прийняття чаю. У багатьох країнах з ним пов'язують традиції, обряди. Чай безпосередньо впливає на Ваше самопочуття: він допоможе Вам розслабитися і зняти напругу або, навпаки, підбадьоритися і підняти настрій на весь наступний день. Все залежить лише від того, який чай Ви купуєте і яким чином його заварюєте.