Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Молочні коктейлі та напої » Молочний коктейль з полуницею

Молочний коктейль з полуницею

Напій, який принесе весняну радість і підніме настрій на всі 100%. Свіжий, солодкий, з невеликою кислинкою, ароматний молочний коктейль з полуницею. П'єш цей коктейль і відчуваєш, що ось воно щастя в чистому вигляді. Готується легко, продуктів мінімум, а задоволення невимовне. Гарний настрій на весь день. Готуємо молочний коктейль з полуницею.

Інгредієнти для приготування молочного коктейль з полуницею:

  1. Полуниця – 300 грам
  2. Молоко (будь-якої жирності) – 1,5 склянки
  3. Морозиво пломбір – 200 грам
  4. Цукор – 2 столові ложки

Інвентар для приготування молочного коктейль з полуницею:

  1. Блендер
  2. Тарілка – 2 штуки
  3. Стакан
  4. Ложка для морозива

Приготування молочного коктейлю з полуницею.

Крок 1: готуємо інгредієнти

інгредієнти для коктейлю

Цей вид коктейлю готується швидко і легко. Для нього нам знадобиться цукор, отсыпаем його за допомогою столової ложки в окрему тарілку. Склянках відміряємо потрібну нам кількість молока, а це у нас 200 грам. Промиваємо полуницю під проточною водою, відчищаємо від плодоніжок і викладаємо на тарілку. Інгредієнти готові.


Крок 2: змішуємо інгредієнти

полуниця в блендері

Беремо блендер, знімаємо з нього чашу і ножі. Промиваємо під проточною водою, протираємо паперовими кухонними рушниками від зайвої вологи і встановлюємо чашу і ножі назад на блендер. В помиту і обсушену чашу блендера всипаємо підготовлені плоди полуниці і цукор. Закриваємо чашу блендера кришкою і збиваємо всі інгредієнти приблизно 5 – 7 хвилин на найбільшій швидкості. За цей час полуниця встигне перемолоться на яскраво червоне пюре і своїм соком розчиняє цукор.

морозиво в блендері

Вимикаємо блендер, піднімаємо кришку і ложкою додаємо в масу з цукру і полуниці морозиво. Закриваємо блендер і збиваємо полуничне пюре з морозивом протягом 1 – 2 хвилин, на самій високій швидкості.

молоко з морозивом і полуницею

Вимикаємо блендер, знімаємо кришку з чаші. Вливаємо молоко, знову встановлюємо закриту чашу на блендері і збиваємо всі інгредієнти разом 5 – 7 хвилин до рожевої пишної піни на великій швидкості. Коктейль готовий, пора пробувати.


Крок 3: подаємо молочний коктейль з полуницею

молочний коктейль з полуницею

Молочний коктейль з полуницею подається в келихах або скляних стаканах. Прикрасити його можна кількома розрізаними на половину шматочками полуниці. В такому коктейлі багато кальцію і вітаміну С. Смачний і дуже корисний напій.

Приємного апетиту!


Поради:

− Морозиво для фруктових видів коктейлів краще всього брати чисте, без домішок, без рослинних добавок. Краще всього для молочних коктейлів підходь 100% пломбір.

− Ви можете приготувати молочний коктейль, з будь-якими видами фруктів відштовхуючись від цього рецепту. Тільки поміняйте фрукти, з якими хочете приготувати цей напій. І пам'ятайте, цитрусові потребують більшої кількості цукру.

− Якщо ви робите коктейль взимку, свіжу полуницю можна замінити, замороженою або консервованою. Смак майже не змінюється.