Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Каша дружба в мультиварці

Всі каші дуже ситні й корисні для організму, а ще вони сприяють виробленню гормону щастя – серотоніну. До речі каші можна з'єднувати один з одним для отримання цікавого смаку і поєднання. Одним з таких з'єднань вважається каша «Дружба» – це союз пшона і рису.

Обидва інгредієнта відмінно насичують організм, тому з ранку така каша просто незамінна, а для тих, хто працює фізично або розумово краще до каші додавати шматочок м'яса – буде ситно і корисно. Ми пропонуємо вашій увазі рецепт каші дружба в мультиварці з родзинками.

Склад:

  • половина мультистакана рису;
  • половина мультистакана пшона;
  • чотири мультистакана води (або молока);
  • трохи родзинок;
  • цукор і сіль.

Приготування каші дружба в мультиварці

Невеликий відступ. Кашу можна готувати на молоці, вона більше підходить для солодкого ранкового варіанту з сухофруктами або горіхами. А ось каша на воді краще гармонує з м'ясом або салатом.

Моєму обидві каші, краще це робити окремо, оскільки кожну потрібно перебрати і ретельно промити. Пшоно потрібно обдати окропом, потім покласти обидва інгредієнти в чашу мультиварки, залити водою. Додати сіль, якщо варите солодку кашу, всипте цукор. Родзинки попередньо замочіть на кілька хвилин, воду злийте, а зерна додайте в кашу хвилин за 10 до готовності.

Готується каша дружба в мультиварці просто – виберіть режим «гречка», «каша» або «швидке приготування», і чекайте закінчення готування. Якщо варите кашу молочну краще включати режим «молочна каша», звичайно, якщо він є.

Після сигналу про готовність, відкрийте кришку, кашу перемішайте і спробуйте на смак, може щось додати. Потім можна поставити її в режим підігрів мнуть на 20, вона краще настоїться і буде більш легким і розсипчастою.