Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Гречана молочна каша в мультиварці

Ситний сніданок – ось, що потрібно і для дітей, і для дорослих. Приміром, вранці можна запропонувати молочну гречану кашу – це ситно і смачно, а головне дуже швидко готується, особливо якщо на кухні є така помічниця, як мультиварка.

Страву можна приготувати використовую функцію «відкладений старт» або з ранку, як тільки встали, часу буде потрібно не багато, тому поки всі домочадці прокинуться і дійдуть до кухні все вже буде готове.

Щоб гречана молочна каша в мультиварці не витекла в процесі кипіння, є невелика хитрість – обід мультиварки змащують вершковим маслом, це не дасть молока втекти і не забруднить прилад.

Склад:

  • літр молока;
  • склянку гречки;
  • цукор на свій смак;
  • трохи солі;
  • масло вершкове.

Приготування молочної гречаної каші в мультиварці

Якщо хочете густу кашу, візьміть звичайний стакан крупи, якщо віддаєте перевагу більш рідкий варіант гречки потрібно брати близько 160 грам (мультиварочный склянку або трохи більше).

Гречку обов'язково промиваємо, видаляємо сміття. Перекладаємо її в каструлю, додаємо цукор, щіпку солі і масло (шматочок грам 50). Заливаємо все молоком. Вибираємо режим «молочний суп/крупа/молочна каша» і включаємо готування. Після звукового сигналу каша буде готова.

Якщо любите гречку більш м'яку і набряклу залиште на 30-60 хвилин кашу в режимі підігрів, страва стане дуже ніжним і легким для шлунка.

Молочну гречану кашу в мультиварці можна приготувати і на відкладену старті. Для цього завантажуємо всі інгредієнти, вибираємо час подачі крупи і виставляємо обрану програму. Вранці можна пригощатися смачною і ситною кашею або гречки з молоком.